align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 06.10.18
   TEKMA: Zagorje - Sava Kranj 3 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Zagorje - Mestni stadion Zagorje    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Lacković Marko
   1. pomočnik: Biškup Matej
   2. pomočnik: Kmetec Mark
   Delegat: Petrovič Novica
   POSTAVI
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Mrežar Domen (V)
  2  Novak Gal
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž (K)
  6  Holešek Jan
  8  Kranjc Matija
  9  Zupančič Simon
  10  Mlinar Tilen
  11  Vodeb Nik
  14  Pirc Rok
  15  Bašić Denis
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Oštir Aleš (V)
  3  Jordan Krištof
  4  Zukanovič Jure
  5  Preradović Darko
  6  Kongnyuy Dinnyuy
  8  Koler Nejc
  9  Hasanaj Qendrim
  10  Iličič Luka
  11  Kopač Matic
  20  Marčeta Danijel (K)
  21  Zajc Erazem
  Rezervni igralci
  5  Arnšek Klemen
  7  Klinc David
  16  Kunič Domen
  17  Klančišar Luka
  95  Holešek Jure (V)
  Rezervni igralci
  7  Šilc Tilen
  12  Rakovič Jan (V)
  17  Babić Josip
  22  Beganović Nermin
  26  Klemenc Nejc
  27  Budau Gašper
  40  Dojčinović Aleksandar
   TRENER
   Zagorje
   Rižner Darino
   Sava Kranj
   Pušič Drago
   STRELCI
   Zagorje
   1 : 0 14 - Pirc Rok (6')
    15 - Bašić Denis (54') 11m
   2 : 1 4 - Nahtigal Tomaž (75') 11m
   3 : 1 4 - Nahtigal Tomaž (84')
    4 - Nahtigal Tomaž (84') 11m
   Sava Kranj
   1 : 1 20 - Marčeta Danijel (9')
   OPOMINJANI
   Zagorje
    11 - Vodeb Nik (30')
    6 - Holešek Jan (56')
   Sava Kranj
    4 - Zukanovič Jure (53')
    20 - Marčeta Danijel (65')
    3 - Jordan Krištof (70')
   IZKLJUČENI
   Zagorje
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  78'     16 - Kunič Domen
       9 - Zupančič Simon
  88'     17 - Klančišar Luka
       8 - Kranjc Matija
  88'     5 - Arnšek Klemen
       14 - Pirc Rok
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  72'     40 - Dojčinović Aleksandar
       4 - Zukanovič Jure
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan