align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 06.10.18
   TEKMA: Bled Hirter - Tinex Šenčur 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Kondić Božo
   1. pomočnik: Frece Tine
   2. pomočnik: Kočica Jernej Jan
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  5  Gaberšček Boštjan (K)
  6  Udrih Jure
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  4  Rozman Kristian
  7  Dimitrov Robert
  8  Ovsenek Žiga
  11  Kokalj Samo (K)
  12  Ažman Aljoša (V)
  13  Jogić Ervin
  14  Repnik Gašper
  17  Kern Gregor
  19  Bodiroža Aleksandar
  20  Zupan Tom
  21  Volčič Matic
  Rezervni igralci
  1  Škrjanec Anže (V)
  4  Fermišek Tadej
  7  Trelc Janez
  14  Wolhar Jan
  16  Vukić Aleks
  19  Cankar Anže
  20  Križaj Jure
  Rezervni igralci
  1  Pečnik Matic (V)
  2  Vreček Matej
  6  Bobolinski Goran
  10  Zupančič Jure
  15  Šmid Klavdij
  16  Jerič Kajetan
  18  Markišić Elvis
   TRENER
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   Tinex Šenčur
   Pavlin Brane
   STRELCI
   Bled Hirter
   1 : 0 8 - Ambrožič Nejc (10')
   2 : 0 9 - Remškar Moreno (24')
   3 : 0 6 - Udrih Jure (51')
   Tinex Šenčur
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
    6 - Udrih Jure (13')
   Tinex Šenčur
    8 - Ovsenek Žiga (29')
    14 - Repnik Gašper (34')
    4 - Rozman Kristian (60')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Tinex Šenčur
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  72'     19 - Cankar Anže
       2 - Varl Boštjan
  75'     7 - Trelc Janez
       10 - Čamdžić Ermin
  82'     14 - Wolhar Jan
       9 - Remškar Moreno
  82'     20 - Križaj Jure
       6 - Udrih Jure
  82'     4 - Fermišek Tadej
       18 - Grilc Marko
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  55'     18 - Markišić Elvis
       7 - Dimitrov Robert
  75'     15 - Šmid Klavdij
       14 - Repnik Gašper
  85'     2 - Vreček Matej
       17 - Kern Gregor
  85'     16 - Jerič Kajetan
       21 - Volčič Matic
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan