align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 07.10.18
   TEKMA: Komenda - Svoboda Ljubljana 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Komenda - Igrišče Komenda    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Subotić Tanja
   1. pomočnik: Vojska Matej
   2. pomočnik: Buh Helena
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Komenda
Priimek in ime
  4  Kočar Jernej
  6  Križman Julijan
  7  Trivunčevič Dragan
  11  Iglič Anže
  12  Vrečič Lenart (V)
  13  Ibranović Dino
  15  Kovačevič Kristjan
  17  Džafič Alen
  20  Rahne Nik
  57  Kuraja Rafael (K)
  99  Cvelfer Domadenik Jan
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Cimprič Gašper
  3  Nuhanovič Eni
  4  Dobnikar Blaž
  5  Šporar Rok
  6  Husejnovič Denis
  7  Plavšič Vajde Nik
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel
  10  Dindič Jasmin (K)
  17  Juwara Ousman
  Rezervni igralci
  1  Jerman Žan Luka (V)
  2  Hribar Matevž
  3  Zupan Jure
  9  Rožman Anže
  10  Vasilić Aleksandar
  14  Marinšek Grega
  16  Tomažin Žan Žak
  Rezervni igralci
  11  Jurišić Mario
  13  Svilar Branko
  14  Kolar Klemen
  15  Judež Klemen
  16  Raspashkovski Vasko
  18  Palčič Žan
  24  Rakovnik Marcel (V)
   TRENER
   Komenda
   Mitič Radivoje
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   STRELCI
   Komenda
   Svoboda Ljubljana
   OPOMINJANI
   Komenda
    17 - Džafič Alen (31')
    11 - Iglič Anže (82')
   Svoboda Ljubljana
    10 - Dindič Jasmin (51')
    18 - Palčič Žan (70')
    6 - Husejnovič Denis (78')
    15 - Judež Klemen (90')
    17 - Juwara Ousman (90')
   IZKLJUČENI
   Komenda
    11 - Iglič Anže (90')
   Svoboda Ljubljana
   MENJAVE
   Komenda
  Minuta  Igralec
  70'     16 - Tomažin Žan Žak
       17 - Džafič Alen
  78'     9 - Rožman Anže
       15 - Kovačevič Kristjan
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  65'     15 - Judež Klemen
       7 - Plavšič Vajde Nik
  65'     18 - Palčič Žan
       2 - Cimprič Gašper
  76'     14 - Kolar Klemen
       10 - Dindič Jasmin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan