align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 19. krog 06.04.19
   TEKMA: Brinje Grosuplje - Komenda 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Lazić Aleksandar
   1. pomočnik: Šekić Haris
   2. pomočnik: Kočica Jernej Jan
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Šparovec Anže
  7  Cimerman Jaka
  9  Potočar Primož
  10  Povh Matic
  11  Tomšič Kevin
  13  Strajnar Nal
  15  Dedić David
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
   Komenda
Priimek in ime
  4  Štrancar Klemen
  6  Kačar Miha (K)
  7  Rahne Nik
  9  Iglič Anže
  11  Muzaferović Hasan
  13  Ibranović Dino
  14  Kočar Jernej
  15  Kovačevič Kristjan
  17  Džafič Alen
  18  Hribar Matevž
  22  Jerman Žan Luka (V)
  Rezervni igralci
  4  Debeljak Jan
  5  Božič Maj
  6  Rexhepi Florgent
  12  Štampfel Boštjan (V)
  14  Hadžipašić Alen
  Rezervni igralci
  1  Vrečič Lenart (V)
  16  Rožman Anže
  19  Baloh Urban
  57  Cvelfer Domadenik Jan
   TRENER
   Brinje Grosuplje
   Komenda
   Mitič Radivoje
   STRELCI
   Brinje Grosuplje
   1 : 0 13 - Strajnar Nal (4')
   2 : 2 19 - Šporar Rok (82')
   Komenda
   1 : 1 9 - Iglič Anže (41') 11m
    9 - Iglič Anže (57') 11m
   1 : 2 9 - Iglič Anže (72')
   OPOMINJANI
   Brinje Grosuplje
    7 - Cimerman Jaka (52')
    14 - Hadžipašić Alen (54')
    19 - Šporar Rok (63')
    2 - Abdić Adnan (92')
   Komenda
    6 - Kačar Miha (37')
    9 - Iglič Anže (38')
    17 - Džafič Alen (40')
   IZKLJUČENI
   Brinje Grosuplje
    15 - Dedić David (40')
    14 - Hadžipašić Alen (57')
   Komenda
   MENJAVE
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Hadžipašić Alen
       13 - Strajnar Nal
  64'     4 - Debeljak Jan
       9 - Potočar Primož
  75'     6 - Rexhepi Florgent
       7 - Cimerman Jaka
  75'     5 - Božič Maj
       10 - Povh Matic
   Komenda
  Minuta  Igralec
  82'     19 - Baloh Urban
       15 - Kovačevič Kristjan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan