align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 25. krog 18.05.19
   TEKMA: Sava Kranj - Arne Tabor 69 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jerman Danijel
   1. pomočnik: Olenik Alen
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Nikolić Milovan
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Jordan Krištof
  4  Zukanovič Jure
  5  Iličič Luka
  7  Beganović Nermin
  8  Kongnyuy Dinnyuy
  9  Krajnik Žan
  10  Ivanovski Miran
  11  Jerina Matic
  12  Rakovič Jan (V)
  27  Ljubijankić Emir
  36  Dojčinović Vladimir (K)
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Kalin Tim
  4  Simič Jon
  6  Lesar Lenart
  7  Škerl Filip
  8  Trivunčevič Dragan
  10  Bokal Žiga (K)
  13  Čakš Urban
  14  Srovin Nejc
  15  Marinović Siniša
  20  Vukšinič Gregor
  Rezervni igralci
  17  Kondić Stefan
  20  Peklar Domen
  21  Marinković Bojan
  22  Zajc Erazem
  40  Dojčinović Aleksandar
  Rezervni igralci
  3  Novak Gal
  9  Gomboši Roman
  11  Tratnik Klemen
  18  Olivo Erik
   TRENER
   Sava Kranj
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 9 - Krajnik Žan (44')
   2 : 2 36 - Dojčinović Vladimir (90')
   Arne Tabor 69
   1 : 1 7 - Škerl Filip (45')
   1 : 2 9 - Gomboši Roman (87')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    3 - Jordan Krištof (55')
    11 - Jerina Matic (74')
    40 - Dojčinović Aleksandar (89')
   Arne Tabor 69
    10 - Bokal Žiga (24')
    7 - Škerl Filip (44')
    13 - Čakš Urban (51')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Arne Tabor 69
    10 - Bokal Žiga (78')
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  55'     22 - Zajc Erazem
       7 - Beganović Nermin
  70'     40 - Dojčinović Aleksandar
       3 - Jordan Krištof
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  26'     3 - Novak Gal
       14 - Srovin Nejc
  64'     9 - Gomboši Roman
       2 - Kalin Tim
  67'     18 - Olivo Erik
       13 - Čakš Urban
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan