align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 01.09.18
   TEKMA: Velesovo - Niko Železniki 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Zupan Žiga
   Delegat: Torkar Janez
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Slapar Klemen (V)
  2  Nastran Gašper
  3  Gračanin Dalibor
  4  Dolinar Aleš (K)
  6  Žargaj Vid
  8  Novak Mitja
  10  Burgar Borut
  11  Janžekovič Matic
  18  Perdan Erik
  19  Bošnak Blaž
  21  Žagar Grega
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šturm Matija (V)
  2  Kavčič Rok (K)
  3  Gajgar David
  4  Šmid Gašper
  5  Dolenc Urban
  6  Samardžić Refik
  7  Pfajfar Jan
  8  Gajgar Patrik
  9  Dauti Sami
  10  Potočnik Matic
  11  Prezelj Nejc
  Rezervni igralci
  5  Kne Žan
  7  Jenko Majer Žan Luka
  14  Dobnikar Tilen
  15  Tallarini Miha
  16  Oštir Luka
  17  Dimc Matej
  Rezervni igralci
  13  Torkar Domen
  14  Cvek Jure
  15  Tolar Gašper
  16  Tolar Uroš
  17  Gruškovnjak Amadej
   TRENER
   Velesovo
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Velesovo
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Velesovo
   Niko Železniki
    5 - Dolenc Urban (35')
    7 - Pfajfar Jan (67')
    3 - Gajgar David (75')
    2 - Kavčič Rok (88')
    15 - Tolar Gašper (90')
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  59'     15 - Tallarini Miha
       11 - Janžekovič Matic
  59'     16 - Oštir Luka
       18 - Perdan Erik
  61'     17 - Dimc Matej
       19 - Bošnak Blaž
  83'     14 - Dobnikar Tilen
       10 - Burgar Borut
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Gruškovnjak Amadej
       4 - Šmid Gašper
  54'     15 - Tolar Gašper
       9 - Dauti Sami
  73'     13 - Torkar Domen
       8 - Gajgar Patrik
  73'     14 - Cvek Jure
       6 - Samardžić Refik
  89'     16 - Tolar Uroš
       7 - Pfajfar Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan