align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 08.09.18
   TEKMA: Preddvor - Šobec Lesce 1 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Krč Matija
  3  Zavrl Jan
  4  Žandar Žiga
  5  Mlakar Gašper
  6  Čurk Igor
  7  Pelko Tilen
  8  Kondić Dejan
  10  Kokić Mirzet
  23  Tirovič Drago
  30  Lenič Aleš (K)
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Strašek Rok
  4  Bertoncelj Matic
  5  Dolar Jure
  6  Rozman Miha
  8  Ambrož Vid
  9  Černivec Žan
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
  13  Škrlep Luka
  Rezervni igralci
  9  Markun Boštjan
  11  Kovačič Tim
  13  Logonder Blaž
  15  Stojmilov Bojan
  16  Bogataj Andrej
  48  Pegan Ljubomir (V)
  Rezervni igralci
  7  Gale Matjaž
  14  Lavtar Matevž
  16  Novak Nejc
  17  Vrtačnik Tilen
   TRENER
   Preddvor
   Pavc Iztok
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Preddvor
   1 : 1 11 - Kovačič Tim (68')
   Šobec Lesce
   0 : 1 11 - Mlakar Rok (30')
   1 : 2 2 - Bohinec Sebastjan (89')
   1 : 3 2 - Bohinec Sebastjan (92')
   OPOMINJANI
   Preddvor
    3 - Zavrl Jan (14')
    23 - Tirovič Drago (38')
    15 - Stojmilov Bojan (93')
   Šobec Lesce
    3 - Strašek Rok (42')
    13 - Škrlep Luka (72')
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Kovačič Tim
       8 - Kondić Dejan
  81'     9 - Markun Boštjan
       7 - Pelko Tilen
  83'     15 - Stojmilov Bojan
       10 - Kokić Mirzet
  93'     16 - Bogataj Andrej
       4 - Žandar Žiga
  93'     13 - Logonder Blaž
       23 - Tirovič Drago
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  58'     16 - Novak Nejc
       11 - Mlakar Rok
  65'     17 - Vrtačnik Tilen
       10 - Dermastja Jaka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan