align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 15.09.18
   TEKMA: Velesovo - Zarica Kranj 2 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Šiljak Vanja
   2. pomočnik: Pahulje Erazem
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Slapar Klemen (V)
  2  Nastran Gašper
  3  Bobnar David
  6  Žargaj Vid
  7  Dimc Matej
  9  Kuhar Matevž
  10  Burgar Borut
  16  Oštir Luka
  19  Janžekovič Matic
  21  Žagar Grega (K)
  23  Tutnjević Igor
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Hafner Anže (V)
  2  Klemenc Jan
  3  Pantelić Sebastjan
  5  Košir Miha
  7  Jošt Gašper
  8  Šubic Nejc (K)
  10  Stojkov Dejan
  11  Robnik Dejan
  16  Andreski Žarko
  18  Rozman-Močnik Žan
  20  Marič Tilen
  Rezervni igralci
  5  Kne Žan
  11  Pucelj Nejc
  15  Petrač Sebastjan
  Rezervni igralci
  6  Kljajić Filip
  9  Muzaferović Sean
  12  Nadarević Denis (V)
  13  Basha Mentor
  14  Susak Patrik
  15  Vučkić Edin
  17  Mehani Erjon
   TRENER
   Velesovo
   Levstek Ivo
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   STRELCI
   Velesovo
   1 : 0 7 - Dimc Matej (18')
   2 : 2 19 - Janžekovič Matic (61')
   Zarica Kranj
   1 : 1 11 - Robnik Dejan (51')
   1 : 2 8 - Šubic Nejc (56')
   OPOMINJANI
   Velesovo
    6 - Žargaj Vid (25')
    9 - Kuhar Matevž (62')
   Zarica Kranj
    3 - Pantelić Sebastjan (16')
    16 - Andreski Žarko (48')
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  76'     15 - Petrač Sebastjan
       9 - Kuhar Matevž
  79'     5 - Kne Žan
       19 - Janžekovič Matic
  90'     11 - Pucelj Nejc
       23 - Tutnjević Igor
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  21'     6 - Kljajić Filip
       2 - Klemenc Jan
  46'     13 - Basha Mentor
       10 - Stojkov Dejan
  66'     9 - Muzaferović Sean
       20 - Marič Tilen
  69'     15 - Vučkić Edin
       16 - Andreski Žarko
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan