align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 15.09.18
   TEKMA: Šobec Lesce - Niko Železniki 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat: Petrovič Novica
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Strašek Rok
  4  Bertoncelj Matic
  5  Dolar Jure
  6  Vrtačnik Tilen
  8  Ambrož Vid
  9  Černivec Žan
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
  13  Škrlep Luka
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Thaler Miha (V)
  2  Kavčič Rok
  3  Tolar Gašper
  4  Gajgar David
  5  Gajgar Patrik
  6  Dauti Sami
  7  Pfajfar Jan
  8  Potočnik Matic
  9  Demšar Andrej
  10  Soklič Denis (K)
  11  Prezelj Nejc
  Rezervni igralci
  7  Gale Matjaž
  14  Mehić Almin
  15  Kazić Amir
  16  Novak Nejc
  17  Kolenc Miha
  Rezervni igralci
  13  Cvek Jure
  14  Frelih Rok
  15  Lotrič Nejc
  16  Gruškovnjak Amadej
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 8 - Ambrož Vid (11')
   2 : 0 4 - Bertoncelj Matic (17')
   3 : 0 10 - Dermastja Jaka (61')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Novak Nejc
       8 - Ambrož Vid
  56'     15 - Kazić Amir
       11 - Mlakar Rok
  66'     14 - Mehić Almin
       13 - Škrlep Luka
  66'     17 - Kolenc Miha
       2 - Bohinec Sebastjan
  82'     7 - Gale Matjaž
       10 - Dermastja Jaka
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  63'     15 - Lotrič Nejc
       6 - Dauti Sami
  63'     16 - Gruškovnjak Amadej
       5 - Gajgar Patrik
  71'     14 - Frelih Rok
       8 - Potočnik Matic
  71'     13 - Cvek Jure
       4 - Gajgar David
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan