align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 29.09.18
   TEKMA: Preddvor - Niko Železniki 1 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Grujič Stanimir
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Čemažar Luka
  3  Krč Matija
  4  Žandar Žiga
  5  Mlakar Gašper
  6  Čurk Igor
  7  Kovačič Tim
  9  Razinger Klemen
  10  Kokić Mirzet
  11  Potkonjak Luka
  30  Lenič Aleš (K)
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šturm Matija (V)
  2  Cvek Jure
  3  Kavčič Rok
  4  Gajgar Patrik
  5  Dolenc Urban
  6  Samardžić Refik
  7  Pfajfar Jan
  8  Potočnik Matic
  9  Demšar Andrej
  10  Soklič Denis (K)
  11  Torkar Domen
  Rezervni igralci
  8  Markun Boštjan
  13  Kondić Dejan
  15  Logonder Blaž
  16  Bogataj Andrej
  17  Stojmilov Bojan
  18  Zavrl Jan
  67  Kovačevič Rok (V)
  Rezervni igralci
  13  Gruškovnjak Amadej
  14  Dauti Sami
  15  Šmid Gašper
  16  Prezelj Nejc
   TRENER
   Preddvor
   Pavc Iztok
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   STRELCI
   Preddvor
   1 : 0 7 - Kovačič Tim (10')
   Niko Železniki
   1 : 1 10 - Soklič Denis (21')
   1 : 2 14 - Dauti Sami (82')
   1 : 3 14 - Dauti Sami (92')
   OPOMINJANI
   Preddvor
   Niko Železniki
    5 - Dolenc Urban (35')
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  58'     18 - Zavrl Jan
       3 - Krč Matija
  69'     13 - Kondić Dejan
       11 - Potkonjak Luka
  82'     8 - Markun Boštjan
       7 - Kovačič Tim
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  63'     15 - Šmid Gašper
       6 - Samardžić Refik
  63'     16 - Prezelj Nejc
       11 - Torkar Domen
  74'     14 - Dauti Sami
       4 - Gajgar Patrik
  88'     13 - Gruškovnjak Amadej
       9 - Demšar Andrej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan