align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 7. krog 13.10.18
   TEKMA: Bitnje dobrozasenci.si - Polet 2 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 75
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Gerkman Borut
   Delegat: Tivold Štefan
   POSTAVI
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  3  Vesel Matija
  7  Jerina Matic (K)
  9  Djaković Simo
  13  Zupanc Bojan
  14  Vidmar David
  17  Govekar Matej
  18  Traven Tomaž
  21  Knific Košir Bober
  22  Homec Matej
  23  Guzelj Rok
  85  Krasić Petar (V)
   Polet
Priimek in ime
  2  Langerholc Miha
  3  Mustafoski Emrah
  5  Gartner Jaka
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Hafner Blaž
  10  Hafner Rok
  11  Debeljak Matic
  20  Mrak Žiga
  21  Ramovš Andraž
  24  Šubic Oto (V)
  Rezervni igralci
  4  Sivec Gašper
  6  Počkaj Luka
  8  Benedičič Blaž
  10  Borković Marijo
  15  Kokošar Bojan
  Rezervni igralci
  1  Šuligoj Uroš (V)
  13  Jašaragić Mustafa
  14  Stanonik Žan
  15  Prosen Žiga
  16  Jelovčan Uroš
  17  Vrečič Egon
   TRENER
   Bitnje dobrozasenci.si
   Jerina Andrej
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   Bitnje dobrozasenci.si
   1 : 0 7 - Jerina Matic (27')
   2 : 1 7 - Jerina Matic (82')
   Polet
   1 : 1 9 - Hafner Blaž (58')
   2 : 2 7 - Stanonik Aljaž (85')
   OPOMINJANI
   Bitnje dobrozasenci.si
    18 - Traven Tomaž (53')
    10 - Borković Marijo (85')
   Polet
    20 - Mrak Žiga (38')
    16 - Jelovčan Uroš (85')
    9 - Hafner Blaž (87')
   IZKLJUČENI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Polet
    9 - Hafner Blaž (87')
   MENJAVE
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  60'     8 - Benedičič Blaž
       22 - Homec Matej
  60'     4 - Sivec Gašper
       17 - Govekar Matej
  74'     10 - Borković Marijo
       9 - Djaković Simo
  88'     6 - Počkaj Luka
       13 - Zupanc Bojan
  88'     15 - Kokošar Bojan
       21 - Knific Košir Bober
   Polet
  Minuta  Igralec
  70'     15 - Prosen Žiga
       21 - Ramovš Andraž
  74'     16 - Jelovčan Uroš
       2 - Langerholc Miha
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
17. krog 23.03.19
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 1
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje 2 : 3
Svoboda Ljubljana : Komenda 1 : 1
Sava Kranj : Zagorje 0 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 0 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan