align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 20.10.18
   TEKMA: Polet - Šobec Lesce 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Bohinc Urban
   2. pomočnik: Zupan Žiga
   Delegat: Beton Anton
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Langerholc Miha
  3  Mustafoski Emrah
  5  Gartner Jaka
  6  Jelovčan Uroš
  7  Pagon Peter
  8  Uršič Gašper
  9  Prosen Žiga
  10  Hafner Rok (K)
  11  Debeljak Matic
  12  Šubic Oto (V)
  20  Mrak Žiga
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Štular Jurij (V)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Strašek Rok
  4  Bertoncelj Matic
  5  Dolar Jure (K)
  6  Rozman Miha
  8  Ambrož Vid
  9  Kazić Amir
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
  13  Škrlep Luka
  Rezervni igralci
  13  Stanonik Žan
  14  Jašaragić Mustafa
  15  Vrečič Egon
  16  Klemenčič Rok
  17  Stanonik Aljaž
  21  Bernik Primož (V)
  Rezervni igralci
  7  Gale Matjaž
  12  Markelj Nejc (V)
  14  Lavtar Gašper
  15  Blažič Grega
  16  Jožef Andrej
  17  Černivec Žan
  18  Gorišek Jaka
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Polet
   Šobec Lesce
   0 : 1 16 - Jožef Andrej (89')
   OPOMINJANI
   Polet
    5 - Gartner Jaka (54')
    7 - Pagon Peter (61')
    6 - Jelovčan Uroš (63')
    17 - Stanonik Aljaž (77')
    8 - Uršič Gašper (85')
   Šobec Lesce
    13 - Škrlep Luka (60')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  38'     17 - Stanonik Aljaž
       9 - Prosen Žiga
  46'     13 - Stanonik Žan
       2 - Langerholc Miha
  71'     14 - Jašaragić Mustafa
       7 - Pagon Peter
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  61'     14 - Lavtar Gašper
       9 - Kazić Amir
  61'     18 - Gorišek Jaka
       3 - Strašek Rok
  74'     16 - Jožef Andrej
       8 - Ambrož Vid
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan