align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 20.10.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Britof 2 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Žontar Ciril
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Salihović Azemir (V)
  2  Semanić Ermin
  4  Talić Armin
  6  Jelić Sandi
  7  Kazić Zemir
  10  Bešić Mario
  14  Zukanović Nermin
  16  Buvač Dalibor
  17  Džaferi Egzon
  18  Bučić Mario
  20  Galić Miran (K)
   Britof
Priimek in ime
  2  Porenta Dominik
  3  Vučković Mirko (K)
  4  Stanarević Danijel
  5  Šenk Gašper
  6  Dvanajščak Anže
  7  Jeglič Matic
  8  Tejić Dejan
  9  Tomić Toni
  10  Logar Matic
  11  Pavlovič Aleš
  12  Kopitar Aljoša (V)
  Rezervni igralci
  5  Tadić Stefan
  8  Bavrlić Bojan
  9  Redžić Ajdin
  12  Rakas Filip (V)
  15  Kateran Selvedin
  19  Bajrić Amar
  Rezervni igralci
  13  Radojčić Vukoje
  14  Okorn Matic
  15  Stojanac Matej
  16  Ognjenovič Jovan
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Britof
   Stanarević Danijel
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 2 18 - Bučić Mario (34')
   2 : 2 18 - Bučić Mario (72')
   Britof
   0 : 1 6 - Dvanajščak Anže (11')
   0 : 2 11 - Pavlovič Aleš (31')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    14 - Zukanović Nermin (25')
    2 - Semanić Ermin (77')
   Britof
    2 - Porenta Dominik (74')
    10 - Logar Matic (81')
    3 - Vučković Mirko (82')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Britof
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  19'     8 - Bavrlić Bojan
       16 - Buvač Dalibor
  58'     9 - Redžić Ajdin
       6 - Jelić Sandi
  73'     15 - Kateran Selvedin
       7 - Kazić Zemir
  85'     19 - Bajrić Amar
       4 - Talić Armin
  89'     5 - Tadić Stefan
       17 - Džaferi Egzon
   Britof
  Minuta  Igralec
  62'     13 - Radojčić Vukoje
       11 - Pavlovič Aleš
  63'     14 - Okorn Matic
       4 - Stanarević Danijel
  67'     15 - Stojanac Matej
       6 - Dvanajščak Anže
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
20. krog 13.04.19
Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 2 : 1
Komenda : Zagorje 2 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 1 : 4
Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 0
GNL-člani 2018/19
14. krog 13.04.19
Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 5
Preddvor : Britof 2 : 6
Zarica Kranj : Velesovo 1 : 1
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1
Bohinj : Polet 4 : 0
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan