align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 10. krog 03.11.18
   TEKMA: Velesovo - Britof 0 : 3 (0 : 0)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Šiljak Vanja
   Delegat: Beton Anton
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Rezar Nejc (V)
  2  Bobnar David
  3  Gračanin Dalibor
  4  Dolinar Aleš (K)
  6  Žargaj Vid
  7  Dimc Matej
  8  Novak Mitja
  10  Burgar Borut
  16  Oštir Luka
  18  Perdan Erik
  21  Žagar Grega
   Britof
Priimek in ime
  2  Jusufović Elvis
  3  Vučković Mirko (K)
  4  Stanarević Danijel
  5  Šenk Gašper
  6  Stojanac Matej
  7  Ognjenovič Jovan
  8  Okorn Matic
  9  Tomić Toni
  10  Markelj David
  11  Pavlovič Aleš
  12  Kopitar Aljoša (V)
  Rezervni igralci
  5  Kne Žan
  11  Slapar Klemen
  13  Bezovšek Jaka
  23  Jenko Majer Žan Luka
  Rezervni igralci
  17  Jeglič Matic
  23  Logar Matic
   TRENER
   Velesovo
   Levstek Ivo
   Britof
   Stanarević Danijel
   STRELCI
   Velesovo
   Britof
   0 : 1 9 - Tomić Toni (69')
   0 : 2 11 - Pavlovič Aleš (72')
   0 : 3 6 - Stojanac Matej (87') 11m
   OPOMINJANI
   Velesovo
    2 - Bobnar David (19')
    11 - Slapar Klemen (69')
    4 - Dolinar Aleš (74')
    6 - Žargaj Vid (82')
    18 - Perdan Erik (86')
   Britof
    7 - Ognjenovič Jovan (12')
    23 - Logar Matic (78')
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Britof
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Slapar Klemen
       16 - Oštir Luka
  77'     13 - Bezovšek Jaka
       3 - Gračanin Dalibor
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     23 - Logar Matic
       8 - Okorn Matic
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan