align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 02.09.18
   TEKMA: Šobec Lesce - Škofja Loka-Medvode 4 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Grujič Stanimir
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Rebec Jan
  4  Flajs Gašper
  5  Stare Lenart (K)
  6  Kolenc Miha
  7  Gorzeti Jan
  8  Gorzeti Žan
  9  Kasapović Ken
  10  Bikovski Filip
  11  Marković Gavro
  18  Janc Matija
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Ahčin Matej
  4  Japić Dino
  5  Trojanšek Tine (K)
  6  Zakrajšek Matej
  7  Gruden Nik
  8  Lazar Jakob
  10  Todić Uroš
  11  Zupančič Urh
  12  Žorž Maks (V)
  20  Bizant Žiga
  23  Dolenc Tilen
  Rezervni igralci
  13  Pernuš Matej
  14  Cvikl Miha
  15  Rotar Martin
  16  Kramar Mark
  17  Ikač Lazar
  Rezervni igralci
  14  Vidovič Marko
  15  Debeljak Žiga
  19  Dobnikar Domen
   TRENER
   Šobec Lesce
   Gorišek Jaka
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 10 - Bikovski Filip (11')
   2 : 0 8 - Gorzeti Žan (32')
   3 : 0 11 - Marković Gavro (45')
   4 : 0 9 - Kasapović Ken (69')
   Škofja Loka-Medvode
   4 : 1 8 - Lazar Jakob (86')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Škofja Loka-Medvode
    7 - Gruden Nik (10')
    14 - Vidovič Marko (61')
    15 - Debeljak Žiga (71')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  60'     17 - Ikač Lazar
       10 - Bikovski Filip
  71'     15 - Rotar Martin
       9 - Kasapović Ken
  71'     14 - Cvikl Miha
       7 - Gorzeti Jan
  87'     13 - Pernuš Matej
       4 - Flajs Gašper
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  55'     14 - Vidovič Marko
       20 - Bizant Žiga
  65'     15 - Debeljak Žiga
       10 - Todić Uroš
  85'     19 - Dobnikar Domen
       4 - Japić Dino
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan