align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 30.09.18
   TEKMA: Šobec Lesce - SIJ Acroni Jesenice 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Žagar Grega
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Rebec Jan
  3  Rotar Martin
  4  Čebašek Rok
  5  Stare Lenart (K)
  6  Kolenc Miha
  7  Kasapović Ken
  8  Ikač Lazar
  9  Marković Gavro
  10  Lavtar Gašper
  11  Cvikl Miha
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  4  Baxhaku Astrit
  5  Mitrić Stefan
  6  Bavrlić Bojan (K)
  8  Talić Benjamin
  9  Krupić Amar
  10  Talić Armin
  11  Bajrić Amar
  14  Talić Eldar
  15  Biščević Alan
  73  Basta Uroš
  Rezervni igralci
  13  Janc Matija
  14  Notersberg Tim
  15  Bikovski Filip
  16  Kramar Mark
  Rezervni igralci
  3  Kaker Anže
  7  Pižuk Saša
  18  Ćehić Eldar
  22  Pajaziti Florentin
   TRENER
   Šobec Lesce
   Gorišek Jaka
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 11 - Cvikl Miha (50')
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 18 - Ćehić Eldar (93')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    9 - Marković Gavro (76')
   SIJ Acroni Jesenice
    15 - Biščević Alan (29')
    4 - Baxhaku Astrit (58')
    3 - Kaker Anže (74')
    6 - Bavrlić Bojan (79')
    18 - Ćehić Eldar (93')
    9 - Krupić Amar (93')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  53'     16 - Kramar Mark
       8 - Ikač Lazar
  59'     13 - Janc Matija
       3 - Rotar Martin
  70'     14 - Notersberg Tim
       6 - Kolenc Miha
  70'     15 - Bikovski Filip
       11 - Cvikl Miha
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  63'     3 - Kaker Anže
       15 - Biščević Alan
  63'     22 - Pajaziti Florentin
       4 - Baxhaku Astrit
  70'     7 - Pižuk Saša
       73 - Basta Uroš
  78'     18 - Ćehić Eldar
       14 - Talić Eldar
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan