align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 09.09.18
   TEKMA: Šenčur - SIJ Acroni Jesenice 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Gregorc Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Balkovec Urh (V)
  2  Šimnovec David (K)
  4  Ropret Marcel
  6  Repič Ažbe
  7  Pavlič Maks
  10  Florjančič Oskar
  11  Skok Nejc
  14  Lunar Lan
  19  Zrim Rok
  21  Pišek Nik
  23  Balkovec Lan
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Mladenović Igor
  4  Kovač Erik
  5  Mulej Niki
  6  Silahić Ervin
  7  Stević Leon
  9  Dovžan Karahodžić Luka
  10  Krupić Edvin
  11  Homan Luka
  13  Brajič Anže
  17  Komljenovič Luka
  19  Zec Matej
  Rezervni igralci
  5  Šmid Marcel
  8  Zupanc Kristjan
  9  Omejc Burger Miha
  16  Ahčin Žan
  18  Govekar Matic
  Rezervni igralci
  3  Mladenović David
  8  Gigović Ognjen
  12  Pašagić Denis
  18  Pivač Aleksander
  20  Varcar Anis
   TRENER
   Šenčur
   Nišandžić Gregor
   SIJ Acroni Jesenice
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 2 - Šimnovec David (10')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Šenčur
    21 - Pišek Nik (31')
    16 - Ahčin Žan (62')
   SIJ Acroni Jesenice
    13 - Brajič Anže (67')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  55'     5 - Šmid Marcel
       23 - Balkovec Lan
  58'     16 - Ahčin Žan
       19 - Zrim Rok
  65'     9 - Omejc Burger Miha
       10 - Florjančič Oskar
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     3 - Mladenović David
       19 - Zec Matej
  47'     20 - Varcar Anis
       17 - Komljenovič Luka
  55'     8 - Gigović Ognjen
       9 - Dovžan Karahodžić Luka
  55'     18 - Pivač Aleksander
       4 - Kovač Erik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan