align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 09.09.18
   TEKMA: Šobec Lesce - Zarica Kranj 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zašev Venco
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  2  Fister Tim
  3  Trojar Peter
  4  Volmajer Jure
  5  Maltar Žiga (K)
  6  Livk Bine
  7  Ikač Predrag
  8  Kozomara Maj
  9  Jerman Žiga
  10  Dermota Matevž
  11  Humerca Matic
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  5  Mirković Luka
  6  Simeunić Aleksandar
  7  Brezničar Blaž
  8  Vrhovnik Marko
  9  Uršič Nagode Žiga
  10  Jasiqi Edison
  14  Ahačič Marko
  19  Malovrh Teodor (K)
  20  Vrhovnik Luka
  22  Marušić Bojan
  Rezervni igralci
  13  Sintič Matic
  14  Milovanović Nik
  15  Hvala Tristan
  16  Cenček Jaka
  17  Potokar Tim
  18  Zupan Jan
  Rezervni igralci
  21  Arsovski Mark
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Zarica Kranj
   Zagmajster Matjaž
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 11 - Humerca Matic (11')
   2 : 0 9 - Jerman Žiga (13')
   3 : 0 10 - Dermota Matevž (38')
   Zarica Kranj
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Zarica Kranj
    22 - Marušić Bojan (21')
    5 - Mirković Luka (67')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  45'     14 - Milovanović Nik
       7 - Ikač Predrag
  50'     16 - Cenček Jaka
       10 - Dermota Matevž
  58'     17 - Potokar Tim
       8 - Kozomara Maj
  62'     15 - Hvala Tristan
       9 - Jerman Žiga
  64'     13 - Sintič Matic
       11 - Humerca Matic
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  52'     21 - Arsovski Mark
       20 - Vrhovnik Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan