align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 16.09.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šobec Lesce 2 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  4  Kovač Erik
  5  Mulej Niki
  6  Silahić Ervin
  7  Stević Leon
  9  Dovžan Karahodžić Luka
  10  Krupić Edvin (K)
  11  Homan Luka
  12  Pašagić Denis (V)
  13  Brajič Anže
  14  Varcar Anis
  19  Zec Matej
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  2  Fister Tim
  3  Cenček Jaka
  4  Volmajer Jure
  5  Maltar Žiga (K)
  6  Livk Bine
  7  Milovanović Nik
  8  Šolar Klemen
  9  Jerman Žiga
  10  Dermota Matevž
  11  Humerca Matic
  Rezervni igralci
  2  Mladenović David
  3  Kunčič Benjamin
  8  Pivač Aleksander
  17  Gigović Ognjen
  18  Mladenović Igor
  20  Komljenovič Luka
  Rezervni igralci
  13  Sintič Matic
  14  Ikač Predrag
  15  Hvala Tristan
  17  Potokar Tim
  18  Zupan Jan
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 10 - Krupić Edvin (2')
   2 : 0 11 - Homan Luka (28') 11m
   Šobec Lesce
   2 : 1 8 - Šolar Klemen (43')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Kovač Erik (65')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  42'     17 - Gigović Ognjen
       19 - Zec Matej
  46'     20 - Komljenovič Luka
       7 - Stević Leon
  68'     3 - Kunčič Benjamin
       10 - Krupić Edvin
  68'     8 - Pivač Aleksander
       14 - Varcar Anis
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  36'     17 - Potokar Tim
       7 - Milovanović Nik
  65'     15 - Hvala Tristan
       17 - Potokar Tim
  68'     13 - Sintič Matic
       9 - Jerman Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan