align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 16.09.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Šenčur 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žagar Grega
   1. pomočnik: Debeljak Gal
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Trobec Urban (K)
  3  Juvan Matic
  4  Debeljak Jaka (V)
  5  Zadravec Tevž
  8  Gartner Jaka
  9  Bektašević Ali
  10  Avdić Marko
  11  Knežević Matej
  15  Japić Edi
  18  Prosen Tibor
  19  Krajnik Jernej
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Balkovec Urh (V)
  4  Ropret Marcel
  6  Repič Ažbe
  7  Pavlič Maks
  9  Omejc Burger Miha
  10  Florjančič Oskar
  14  Lunar Lan
  19  Zrim Rok
  21  Pišek Nik
  22  Šimnovec David (K)
  23  Balkovec Lan
  Rezervni igralci
  6  Bogataj David
  7  Krmelj Blaž
  13  Kukovič Jakob
  14  Zorman Jon
  17  Kastelec Domen
  Rezervni igralci
  5  Šmid Marcel
  8  Zupanc Kristjan
  16  Ahčin Žan
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   Šenčur
   Nišandžić Gregor
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   Šenčur
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Šenčur
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Kukovič Jakob
       8 - Gartner Jaka
  42'     6 - Bogataj David
       9 - Bektašević Ali
  50'     7 - Krmelj Blaž
       11 - Knežević Matej
  60'     17 - Kastelec Domen
       19 - Krajnik Jernej
  62'     14 - Zorman Jon
       3 - Juvan Matic
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  55'     5 - Šmid Marcel
       23 - Balkovec Lan
  62'     16 - Ahčin Žan
       10 - Florjančič Oskar
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan