align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 19.09.18
   TEKMA: Šobec Lesce - Triglav Domplan 0 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  2  Fister Tim
  3  Cenček Jaka
  4  Volmajer Jure
  5  Maltar Žiga (K)
  6  Livk Bine
  7  Šolar Klemen
  8  Kozomara Maj
  9  Jerman Žiga
  10  Dermota Matevž
  11  Humerca Matic
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Požgaj Jaša (K)
  3  Trebec Aleksander
  7  Zupančič Bor
  8  Oman Ambrož
  9  Ševo Luka
  10  Čampa Žan Luka
  11  Bajželj Lan
  12  Škrlec Aljaž (V)
  13  Geister Jakob
  14  Ajdovec Amadej
  27  Dagarin Gal
  Rezervni igralci
  13  Sintič Matic
  14  Milovanović Nik
  15  Hvala Tristan
  16  Ikač Predrag
  17  Zupan Jan
  Rezervni igralci
  0  Bajželj Domen (V)
  5  Klemenčič Vid
  16  Korenjak Val
  18  Thaler Aljaž
  19  Gostan Zevnik Dan
  20  Velikovrh Ožbej
  21  Marković Nemanja
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   STRELCI
   Šobec Lesce
   Triglav Domplan
   0 : 1 10 - Čampa Žan Luka (16')
   0 : 2 10 - Čampa Žan Luka (32')
   0 : 3 10 - Čampa Žan Luka (46')
   0 : 4 2 - Požgaj Jaša (52')
   0 : 5 20 - Velikovrh Ožbej (60')
   0 : 6 18 - Thaler Aljaž (64')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Triglav Domplan
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  40'     14 - Milovanović Nik
       10 - Dermota Matevž
  46'     17 - Zupan Jan
       8 - Kozomara Maj
  57'     13 - Sintič Matic
       11 - Humerca Matic
  57'     15 - Hvala Tristan
       7 - Šolar Klemen
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Korenjak Val
       27 - Dagarin Gal
  36'     18 - Thaler Aljaž
       11 - Bajželj Lan
  36'     20 - Velikovrh Ožbej
       13 - Geister Jakob
  36'     5 - Klemenčič Vid
       8 - Oman Ambrož
  36'     21 - Marković Nemanja
       3 - Trebec Aleksander
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan