align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 23.09.18
   TEKMA: Triglav Domplan - Šenčur 4 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Florjančič Karin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Požgaj Jaša (K)
  3  Trebec Aleksander
  7  Zupančič Bor
  8  Oman Ambrož
  9  Ševo Luka
  10  Čampa Žan Luka
  11  Bajželj Lan
  12  Škrlec Aljaž (V)
  13  Geister Jakob
  14  Ajdovec Amadej
  27  Dagarin Gal
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Balkovec Urh (V)
  2  Šimnovec David (K)
  4  Ropret Marcel
  6  Repič Ažbe
  7  Pavlič Maks
  10  Florjančič Oskar
  11  Skok Nejc
  14  Lunar Lan
  19  Zrim Rok
  21  Pišek Nik
  23  Balkovec Lan
  Rezervni igralci
  0  Bajželj Domen (V)
  5  Klemenčič Vid
  16  Korenjak Val
  18  Thaler Aljaž
  19  Gostan Zevnik Dan
  20  Velikovrh Ožbej
  21  Marković Nemanja
  Rezervni igralci
  5  Šmid Marcel
  8  Zupanc Kristjan
  9  Omejc Burger Miha
  16  Ahčin Žan
  18  Govekar Matic
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   Šenčur
   Nišandžić Gregor
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 1 10 - Čampa Žan Luka (13')
   2 : 1 2 - Požgaj Jaša (36')
   3 : 2 10 - Čampa Žan Luka (42')
   4 : 2 2 - Požgaj Jaša (55')
   Šenčur
   0 : 1 21 - Pišek Nik (4')
   2 : 2 6 - Repič Ažbe (40')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Šenčur
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  40'     16 - Korenjak Val
       13 - Geister Jakob
  45'     21 - Marković Nemanja
       3 - Trebec Aleksander
  45'     5 - Klemenčič Vid
       8 - Oman Ambrož
  52'     20 - Velikovrh Ožbej
       11 - Bajželj Lan
  56'     18 - Thaler Aljaž
       10 - Čampa Žan Luka
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  36'     9 - Omejc Burger Miha
       19 - Zrim Rok
  53'     16 - Ahčin Žan
       21 - Pišek Nik
  58'     5 - Šmid Marcel
       23 - Balkovec Lan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan