align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 23.09.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Šobec Lesce 5 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bohinc Urban
   1. pomočnik: Jamnik Manca
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Trobec Urban (V)
  3  Juvan Matic
  4  Debeljak Jaka (K)
  5  Zadravec Tevž
  7  Krmelj Blaž
  9  Bektašević Ali
  10  Avdić Marko
  11  Knežević Matej
  15  Japić Edi
  18  Prosen Tibor
  19  Krajnik Jernej
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  2  Fister Tim
  4  Volmajer Jure (K)
  5  Trojar Peter
  6  Livk Bine
  7  Šolar Klemen
  8  Kozomara Maj
  9  Jerman Žiga
  10  Dermota Matevž
  11  Milovanović Nik
  17  Cenček Jaka
  Rezervni igralci
  6  Bogataj David
  8  Gartner Jaka
  14  Zorman Jon
  17  Kastelec Domen
  Rezervni igralci
  13  Sintič Matic
  14  Potokar Tim
  15  Hvala Tristan
  16  Zupan Jan
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 19 - Krajnik Jernej (10')
   2 : 0 19 - Krajnik Jernej (16')
   3 : 0 19 - Krajnik Jernej (21')
   4 : 0 19 - Krajnik Jernej (39')
   5 : 0 11 - Knežević Matej (43')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    11 - Knežević Matej (25')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  45'     17 - Kastelec Domen
       11 - Knežević Matej
  45'     8 - Gartner Jaka
       19 - Krajnik Jernej
  48'     14 - Zorman Jon
       10 - Avdić Marko
  48'     6 - Bogataj David
       3 - Juvan Matic
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  43'     13 - Sintič Matic
       10 - Dermota Matevž
  43'     14 - Potokar Tim
       8 - Kozomara Maj
  43'     15 - Hvala Tristan
       11 - Milovanović Nik
  62'     16 - Zupan Jan
       7 - Šolar Klemen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan