align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 23.09.18
   TEKMA: Zarica Kranj - SIJ Acroni Jesenice 2 : 10 (2 : 5)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  5  Mirković Luka
  7  Brezničar Blaž
  8  Vrhovnik Marko
  9  Uršič Nagode Žiga
  10  Jasiqi Edison
  11  Pogačnik Gašper
  13  Lepoša Lovro (V)
  14  Ahačič Marko
  19  Malovrh Teodor (K)
  22  Marušić Bojan
  50  Čemažar Max
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V)
  3  Mladenović David
  4  Kovač Erik
  5  Mulej Niki
  6  Silahić Ervin
  7  Stević Leon
  9  Dovžan Karahodžić Luka
  10  Krupić Edvin
  11  Homan Luka
  13  Brajič Anže
  19  Zec Matej
  Rezervni igralci
  6  Simeunić Aleksandar
  20  Vrhovnik Luka
  21  Arsovski Mark
  Rezervni igralci
  14  Varcar Anis
  16  Komljenovič Luka
  17  Gigović Ognjen
  18  Pivač Aleksander
  20  Kunčič Benjamin
   TRENER
   Zarica Kranj
   Zagmajster Matjaž
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 2 19 - Malovrh Teodor (13')
   2 : 3 10 - Jasiqi Edison (28')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 11 - Homan Luka (6')
   0 : 2 13 - Brajič Anže (9')
   1 : 3 11 - Homan Luka (16')
   2 : 4 13 - Brajič Anže (32')
   2 : 5 11 - Homan Luka (33')
   2 : 6 16 - Komljenovič Luka (42')
   2 : 7 13 - Brajič Anže (57')
   2 : 8 20 - Kunčič Benjamin (64')
   2 : 9 7 - Stević Leon (69')
   2 : 10 7 - Stević Leon (70')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    5 - Mirković Luka (45')
   SIJ Acroni Jesenice
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Simeunić Aleksandar
       11 - Pogačnik Gašper
  50'     20 - Vrhovnik Luka
       8 - Vrhovnik Marko
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Komljenovič Luka
       10 - Krupić Edvin
  40'     20 - Kunčič Benjamin
       19 - Zec Matej
  52'     17 - Gigović Ognjen
       9 - Dovžan Karahodžić Luka
  54'     18 - Pivač Aleksander
       5 - Mulej Niki
  65'     14 - Varcar Anis
       13 - Brajič Anže
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan