align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 6. krog 30.09.18
   TEKMA: Triglav Domplan - SIJ Acroni Jesenice 2 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Debeljak Gal
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  1  Škrlec Aljaž (V)
  3  Trebec Aleksander
  7  Zupančič Bor
  8  Oman Ambrož
  9  Ševo Luka (K)
  10  Čampa Žan Luka
  11  Bajželj Lan
  13  Geister Jakob
  14  Ajdovec Amadej
  19  Gostan Zevnik Dan
  20  Velikovrh Ožbej
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V)
  3  Mladenović David
  4  Kovač Erik
  5  Mulej Niki
  6  Silahić Ervin
  7  Stević Leon
  9  Dovžan Karahodžić Luka
  10  Krupić Edvin (K)
  11  Homan Luka
  13  Brajič Anže
  19  Zec Matej
  Rezervni igralci
  0  Bajželj Domen (V)
  2  Požgaj Jaša
  5  Klemenčič Vid
  16  Korenjak Val
  18  Thaler Aljaž
  21  Marković Nemanja
  27  Dagarin Gal
  Rezervni igralci
  14  Varcar Anis
  17  Gigović Ognjen
  18  Pivač Aleksander
  20  Kunčič Benjamin
  21  Komljenovič Luka
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 3 10 - Čampa Žan Luka (51')
   2 : 3 5 - Klemenčič Vid (54')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 11 - Homan Luka (11')
   0 : 2 11 - Homan Luka (25')
   0 : 3 21 - Komljenovič Luka (44')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
    14 - Ajdovec Amadej (46')
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Kovač Erik (37')
    11 - Homan Luka (70')
    3 - Mladenović David (70')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Kovač Erik (51')
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  18'     16 - Korenjak Val
       19 - Gostan Zevnik Dan
  36'     21 - Marković Nemanja
       3 - Trebec Aleksander
  43'     5 - Klemenčič Vid
       20 - Velikovrh Ožbej
  43'     18 - Thaler Aljaž
       13 - Geister Jakob
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  31'     21 - Komljenovič Luka
       9 - Dovžan Karahodžić Luka
  43'     20 - Kunčič Benjamin
       19 - Zec Matej
  68'     14 - Varcar Anis
       5 - Mulej Niki
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan