align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 7. krog 07.10.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Triglav Domplan 3 : 3 (2 : 2)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Trobec Urban (V)
  3  Juvan Matic
  4  Debeljak Jaka (K)
  5  Zadravec Tevž
  7  Krmelj Blaž
  9  Bektašević Ali
  10  Avdić Marko
  11  Knežević Matej
  15  Japić Edi
  18  Prosen Tibor
  19  Krajnik Jernej
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Požgaj Jaša (K)
  3  Trebec Aleksander
  7  Zupančič Bor
  8  Oman Ambrož
  9  Ševo Luka
  10  Čampa Žan Luka
  11  Bajželj Lan
  12  Škrlec Aljaž (V)
  13  Geister Jakob
  14  Ajdovec Amadej
  27  Bajželj Domen
  Rezervni igralci
  6  Bogataj David
  8  Gartner Jaka
  14  Zorman Jon
  17  Kastelec Domen
  Rezervni igralci
  5  Klemenčič Vid
  16  Korenjak Val
  18  Thaler Aljaž
  19  Gostan Zevnik Dan
  20  Velikovrh Ožbej
  21  Marković Nemanja
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 2 11 - Knežević Matej (31')
   2 : 2 9 - Bektašević Ali (34')
   3 : 2 11 - Knežević Matej (37')
   Triglav Domplan
   0 : 1 10 - Čampa Žan Luka (3')
   0 : 2 10 - Čampa Žan Luka (26')
   3 : 3 2 - Požgaj Jaša (53')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    4 - Debeljak Jaka (28')
    10 - Avdić Marko (59')
   Triglav Domplan
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
    4 - Debeljak Jaka (66')
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  56'     6 - Bogataj David
       7 - Krmelj Blaž
  59'     8 - Gartner Jaka
       19 - Krajnik Jernej
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  35'     21 - Marković Nemanja
       27 - Bajželj Domen
  36'     16 - Korenjak Val
       13 - Geister Jakob
  50'     5 - Klemenčič Vid
       3 - Trebec Aleksander
  55'     18 - Thaler Aljaž
       11 - Bajželj Lan
  61'     20 - Velikovrh Ožbej
       8 - Oman Ambrož
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan