align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 7. krog 07.10.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šenčur 5 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Manojlović Dejan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V)
  3  Mladenović David
  5  Mulej Niki
  6  Silahić Ervin
  7  Stević Leon
  8  Kunčič Benjamin
  9  Dovžan Karahodžić Luka
  10  Krupić Edvin (K)
  11  Homan Luka
  13  Brajič Anže
  19  Zec Matej
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Balkovec Urh (V)
  3  Šimnovec David (K)
  4  Ropret Marcel
  6  Repič Ažbe
  7  Pavlič Maks
  10  Florjančič Oskar
  11  Skok Nejc
  14  Lunar Lan
  19  Zrim Rok
  21  Pišek Nik
  23  Balkovec Lan
  Rezervni igralci
  14  Varcar Anis
  17  Gigović Ognjen
  18  Pivač Aleksander
  20  Komljenovič Luka
  Rezervni igralci
  5  Šmid Marcel
  8  Zupanc Kristjan
  9  Omejc Burger Miha
  24  Ahčin Žan
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   Šenčur
   Nišandžić Gregor
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 9 - Dovžan Karahodžić Luka (8')
   2 : 0 11 - Homan Luka (16')
   3 : 0 10 - Krupić Edvin (21')
   4 : 0 9 - Dovžan Karahodžić Luka (44')
   5 : 1 7 - Stević Leon (59')
   Šenčur
   4 : 1 21 - Pišek Nik (56')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šenčur
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Pivač Aleksander
       5 - Mulej Niki
  46'     17 - Gigović Ognjen
       8 - Kunčič Benjamin
  46'     14 - Varcar Anis
       9 - Dovžan Karahodžić Luka
  55'     20 - Komljenovič Luka
       3 - Mladenović David
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  24'     9 - Omejc Burger Miha
       11 - Skok Nejc
  36'     24 - Ahčin Žan
       23 - Balkovec Lan
  36'     5 - Šmid Marcel
       10 - Florjančič Oskar
  45'     8 - Zupanc Kristjan
       6 - Repič Ažbe
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan