align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 02.09.18
   TEKMA: KOV Jesenice - Sava Kranj 0 : 5 (0 : 3)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Simijonov Roberto
   1. pomočnik: Manojlović Dejan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KOV Jesenice
Priimek in ime
  6  Lakota Jure (K)
  8  Varcar Enis
  10  Railić Timon
  11  Čatak Din
  12  Ibrahimović Anes (V)
  13  Kerić Dino
  15  Bogataj Tristan
  18  Gorgiev Diego
  19  Bešić Pajić Rian
  23  Čarman Domen
  24  Bogataj Aleksander
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Likar Gal
  3  Jereb Blaž
  5  Boškan Darko
  6  Klinkon Anžej
  7  Duraković Aleksander
  10  Hervatin Luka
  11  Kalabić Nikola (K)
  14  Zupanc Tomaž
  16  Velov Nik
  41  Pirc Marko (V)
  44  Petkovski Filip
  Rezervni igralci
  2  Mladenov David
  3  Buvač David
  9  Osmančević Anes
  14  Novak Clooney
  16  Ugljanin Alen
  Rezervni igralci
  1  Perkman Bert (V)
  4  Tadić Jaka
  8  Gnjatović Marko
  36  Dokl Nejc
  47  Gogić Tijan
  48  Maček Maks
   TRENER
   KOV Jesenice
   Ošljak Aleš
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   STRELCI
   KOV Jesenice
   0 : 1 6 - Lakota Jure (5') AG
   Sava Kranj
   0 : 2 10 - Hervatin Luka (21')
   0 : 3 5 - Boškan Darko (29')
   0 : 4 44 - Petkovski Filip (54')
   0 : 5 48 - Maček Maks (57')
   OPOMINJANI
   KOV Jesenice
   Sava Kranj
    11 - Kalabić Nikola (42')
   IZKLJUČENI
   KOV Jesenice
   Sava Kranj
   MENJAVE
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
  20'     9 - Osmančević Anes
       8 - Varcar Enis
  36'     2 - Mladenov David
       19 - Bešić Pajić Rian
  40'     3 - Buvač David
       10 - Railić Timon
  58'     14 - Novak Clooney
       9 - Osmančević Anes
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  55'     8 - Gnjatović Marko
       6 - Klinkon Anžej
  55'     48 - Maček Maks
       10 - Hervatin Luka
  55'     36 - Dokl Nejc
       16 - Velov Nik
  55'     4 - Tadić Jaka
       14 - Zupanc Tomaž
  55'     47 - Gogić Tijan
       3 - Jereb Blaž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan