align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 02.09.18
   TEKMA: Šenčur U14 - Preddvor-Visoko 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Vesel Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  0  Balantič Ožbej (V)
  3  Šimnovec Ambrož
  5  Šuler Anej
  9  Savinšek Jaka (K)
  10  Pori Maks
  11  Ančimer Nik
  14  Grohar Nik
  15  Rekelj Žiga
  16  Globočnik Jaka
  18  Žibert Tilen
  20  Kranjc Peter
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Čebulj Nik (V)
  3  Grilc Bine
  6  Mijatović Daniel
  9  Žibert Žiga
  10  Lepoša Nace (K)
  12  Valjavec Gašper
  17  Ojsteršek Žan
  18  Spreizer Miha
  22  Roblek Luka
  23  Prestor Jošt
  24  Sitar Jakob
  Rezervni igralci
  1  Beton Jaka
  6  Musić Sami
  7  Kijamet Daris
  8  Lakner Patrik
  13  Koprivec Enej
  Rezervni igralci
  2  Bobnar Gaber
  12  Bojc Matej
  19  Čebulj Jan
   TRENER
   Šenčur U14
   Pešić Milan
   Preddvor-Visoko
   Pavlič Gregor
   STRELCI
   Šenčur U14
   1 : 0 15 - Rekelj Žiga (43')
   2 : 0 3 - Šimnovec Ambrož (59')
   Preddvor-Visoko
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
   Preddvor-Visoko
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Preddvor-Visoko
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  40'     7 - Kijamet Daris
       16 - Globočnik Jaka
  64'     1 - Beton Jaka
       0 - Balantič Ožbej
  64'     13 - Koprivec Enej
       5 - Šuler Anej
  64'     8 - Lakner Patrik
       3 - Šimnovec Ambrož
  64'     6 - Musić Sami
       14 - Grohar Nik
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  48'     19 - Čebulj Jan
       6 - Mijatović Daniel
  52'     2 - Bobnar Gaber
       12 - Valjavec Gašper
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan