align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 09.09.18
   TEKMA: Sava Kranj - Niko Železniki 1 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  4  Likar Gal
  6  Klinkon Anžej
  7  Boškan Darko
  8  Kalabić Nikola (K)
  9  Duraković Aleksander
  10  Hervatin Luka
  11  Petkovski Filip
  18  Zupanc Tomaž
  19  Gnjatović Marko
  21  Velov Nik
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Trojar Jure (V)
  2  Lotrič Aljaž
  3  Kavčič Miha
  4  Primožič Luka
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Habjan Vall
  7  Kos Gašper
  8  Šmid Izak
  9  Jugović Luka
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Pinterič Matjaž
  Rezervni igralci
  3  Jereb Blaž
  12  Perkman Bert
  13  Gogić Tijan
  14  Eler Lenart
  17  Maček Maks
  22  Tadić Jaka
  25  Dokl Nejc
  Rezervni igralci
  14  Frakelj Matic
  15  Marenk Marko
   TRENER
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 3 25 - Dokl Nejc (54')
   Niko Železniki
   0 : 1 7 - Kos Gašper (34')
   0 : 2 7 - Kos Gašper (38')
   0 : 3 7 - Kos Gašper (46')
   1 : 4 7 - Kos Gašper (57')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     25 - Dokl Nejc
       21 - Velov Nik
  41'     3 - Jereb Blaž
       6 - Klinkon Anžej
  45'     17 - Maček Maks
       10 - Hervatin Luka
  49'     13 - Gogić Tijan
       18 - Zupanc Tomaž
  55'     22 - Tadić Jaka
       8 - Kalabić Nikola
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  63'     14 - Frakelj Matic
       11 - Pinterič Matjaž
  65'     15 - Marenk Marko
       9 - Jugović Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan