align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 09.09.18
   TEKMA: Šenčur U14 - Zarica Kranj U14 6 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Florjančič Karin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  0  Balantič Ožbej (V)
  3  Šimnovec Ambrož
  5  Šuler Anej
  7  Grohar Nik
  9  Savinšek Jaka (K)
  10  Pori Maks
  11  Strojan Šporar Jošt
  15  Rekelj Žiga
  18  Turuk Patrik
  20  Kranjc Peter
  25  Hvasti Matic
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  1  Gogić David (V)
  3  Kovačič Domen
  4  Bjelokapić Maj
  6  Feldin Stelan
  8  Ilisić David (K)
  9  Globočnik Domen
  11  Feldin Sven
  12  Božnar Nejc
  14  Cinac Amar
  19  Grabec Jaka
  22  Sušnik Ožbej
  Rezervni igralci
  1  Beton Jaka
  6  Musić Sami
  8  Lakner Patrik
  13  Korenjak Andraž
  Rezervni igralci
  17  Bogataj Luka
   TRENER
   Šenčur U14
   Pešić Milan
   Zarica Kranj U14
   Gogič Milan
   STRELCI
   Šenčur U14
   1 : 0 15 - Rekelj Žiga (5')
   2 : 0 11 - Strojan Šporar Jošt (16')
   3 : 0 15 - Rekelj Žiga (18')
   4 : 0 10 - Pori Maks (22')
   5 : 0 3 - Šimnovec Ambrož (32')
   6 : 0 6 - Musić Sami (62')
   Zarica Kranj U14
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
   Zarica Kranj U14
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Zarica Kranj U14
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  36'     8 - Lakner Patrik
       7 - Grohar Nik
  39'     1 - Beton Jaka
       0 - Balantič Ožbej
  39'     6 - Musić Sami
       11 - Strojan Šporar Jošt
  39'     13 - Korenjak Andraž
       18 - Turuk Patrik
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  43'     17 - Bogataj Luka
       3 - Kovačič Domen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
25. krog 18.05.19
Ivančna Gorica : Zagorje 1 : 1
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 1 : 2
Žiri : Komenda 5 : 2
Sava Kranj : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 3 : 1
GNL-člani 2018/19
20. krog 18.05.19
Velesovo : Šobec Lesce 1 : 5
Zarica Kranj : Škofja Loka 0 : 0
Visoko : Bitnje dobrozasenci.si 2 : 2
Polet : Britof 1 : 9
Bohinj : Niko Železniki 3 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Preddvor 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan