align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 19.09.18
   TEKMA: Žiri-Ledine - Škofja Loka-Medvode U14 3 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Mahmutovič Emma
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri-Ledine
Priimek in ime
  2  Gantar Gal
  3  Kramperšek Tine (K)
  4  Bizjak Nika
  5  Jereb Luka
  6  Trček Jakob
  7  Vehar Menegatti Lovro
  8  Brus Oskar Danjel
  9  Lapajne Tim
  10  Oblak Rok
  11  Mravlja Miha
  12  Lapajne Tine (V)
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  4  Geiger Nal
  6  Stamenkovski Pavel
  7  Kranjc Aleks
  8  Jež Gal
  9  Biščević Timien (K)
  10  Drobnjak Jaša
  11  Novak Ivan
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Trdina Martin
  15  Štravs Luka
  17  Križaj Žiga
  Rezervni igralci
  13  Perko Dejan
  14  Eftimov Luka
  15  Filipič Maks
  16  Gantar Jan
  Rezervni igralci
  3  Galof Nik
  18  Novak Mark
   TRENER
   Žiri-Ledine
   Šuligoj Uroš
   Škofja Loka-Medvode U14
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Žiri-Ledine
   1 : 0 11 - Mravlja Miha (1')
   2 : 0 7 - Vehar Menegatti Lovro (5')
   3 : 0 11 - Mravlja Miha (27')
   Škofja Loka-Medvode U14
   3 : 1 11 - Novak Ivan (42')
   OPOMINJANI
   Žiri-Ledine
   Škofja Loka-Medvode U14
    10 - Drobnjak Jaša (29')
    7 - Kranjc Aleks (68')
   IZKLJUČENI
   Žiri-Ledine
   Škofja Loka-Medvode U14
   MENJAVE
   Žiri-Ledine
  Minuta  Igralec
  42'     15 - Filipič Maks
       10 - Oblak Rok
  50'     16 - Gantar Jan
       5 - Jereb Luka
  62'     13 - Perko Dejan
       9 - Lapajne Tim
  68'     14 - Eftimov Luka
       13 - Perko Dejan
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  48'     3 - Galof Nik
       6 - Stamenkovski Pavel
  58'     18 - Novak Mark
       14 - Trdina Martin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan