align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 6. krog 30.09.18
   TEKMA: Zarica Kranj U14 - Triglav Domplan-bordo 1 : 4 (1 : 2)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Štrajhar Primož
   1. pomočnik: Damjanovič Alen
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  1  Grabec Jaka (V)
  3  Kovačič Domen
  6  Bokal Šter Lan
  7  Zevnik Luka
  8  Ilisić David (K)
  9  Globočnik Domen
  12  Božnar Nejc
  14  Cinac Amar
  22  Sušnik Ožbej
  23  Hudovernik Urban
  44  Pantelić Kristjan
   Triglav Domplan-bordo
Priimek in ime
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  5  Kryeziu Edison
  6  Koren Brin (K)
  8  Remic Jošt
  9  Pauković Damjan
  10  Nikić Mark
  16  Kazić Dino
  20  Primožič Žan
  21  Marković Mihailo
  23  Stojanov Sergej
  25  Lakner Loris
  Rezervni igralci
  0  Gogić David (V)
  13  Dagarin Oliver
  18  Repar Patrik
  Rezervni igralci
  11  Nikolić Uroš
  12  Dovžan Jaka (V)
  13  Istenič Tim
  14  Kukolaj Dorijan
  22  Dašić Vasilije
  26  Kukavica Inas
   TRENER
   Zarica Kranj U14
   Gogič Milan
   Triglav Domplan-bordo
   Ropret Klemen
   STRELCI
   Zarica Kranj U14
   1 : 0 9 - Globočnik Domen (9')
   Triglav Domplan-bordo
   1 : 1 9 - Pauković Damjan (22')
   1 : 2 20 - Primožič Žan (23')
   1 : 3 11 - Nikolić Uroš (52')
   1 : 4 8 - Remic Jošt (67')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj U14
   Triglav Domplan-bordo
    8 - Remic Jošt (26')
    11 - Nikolić Uroš (54')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj U14
   Triglav Domplan-bordo
   MENJAVE
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Dagarin Oliver
       12 - Božnar Nejc
  40'     18 - Repar Patrik
       3 - Kovačič Domen
   Triglav Domplan-bordo
  Minuta  Igralec
  46'     26 - Kukavica Inas
       5 - Kryeziu Edison
  51'     11 - Nikolić Uroš
       23 - Stojanov Sergej
  55'     13 - Istenič Tim
       20 - Primožič Žan
  58'     22 - Dašić Vasilije
       16 - Kazić Dino
  58'     14 - Kukolaj Dorijan
       25 - Lakner Loris
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan