align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 6. krog 30.09.18
   TEKMA: Triglav Domplan-beli - Škofja Loka-Medvode U14 3 : 7 (0 : 4)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Debeljak Gal
   1. pomočnik: Florjančič Karin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan-beli
Priimek in ime
  1  Čimžar Žuran Nejc (V)
  6  Tičar Nej
  7  Radončić Adel
  9  Pretnar Samo
  11  Drolc Zaš
  16  Xhekiqi Ardit
  17  Špernjak Nik (K)
  22  Huskić Alen
  26  Kavčič Jakob
  34  Čenčič Nace
  37  Stojnić Marko
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  7  Kranjc Aleks
  8  Jež Gal
  9  Biščević Timien (K)
  10  Drobnjak Jaša
  11  Novak Ivan
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Trdina Martin
  15  Štravs Luka
  17  Križaj Žiga
  Rezervni igralci
  4  Grubič Juhant Aleksander
  36  Logar Ažbe (V)
  Rezervni igralci
  3  Galof Nik
  6  Stamenkovski Pavel
  18  Novak Mark
   TRENER
   Triglav Domplan-beli
   Pašagić Elvedin
   Škofja Loka-Medvode U14
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Triglav Domplan-beli
   1 : 6 4 - Grubič Juhant Aleksander (43')
   2 : 6 22 - Huskić Alen (44')
   3 : 7 6 - Tičar Nej (69')
   Škofja Loka-Medvode U14
   0 : 1 15 - Štravs Luka (16')
   0 : 2 10 - Drobnjak Jaša (18')
   0 : 3 11 - Novak Ivan (22')
   0 : 4 10 - Drobnjak Jaša (28')
   0 : 5 10 - Drobnjak Jaša (37')
   0 : 6 11 - Novak Ivan (42')
   2 : 7 10 - Drobnjak Jaša (60')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan-beli
   Škofja Loka-Medvode U14
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan-beli
   Škofja Loka-Medvode U14
   MENJAVE
   Triglav Domplan-beli
  Minuta  Igralec
  36'     4 - Grubič Juhant Aleksander
       7 - Radončić Adel
  49'     36 - Logar Ažbe
       1 - Čimžar Žuran Nejc
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  43'     3 - Galof Nik
       4 - Geiger Nal
  43'     6 - Stamenkovski Pavel
       17 - Križaj Žiga
  55'     18 - Novak Mark
       14 - Trdina Martin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan