align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 7. krog 07.10.18
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - Zarica Kranj U14 5 : 2 (3 : 0)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Tavčar Maj (V)
  4  Ravnihar Tim
  8  Lunar Pavel
  10  Maksimović Nemanja
  13  Zupan Cleo
  14  Slabe Matic
  16  Papler Anej
  18  Bajazet Veno
  19  Gregorič Jakob
  21  Kovačević Žan
  23  Kukovič Urban (K)
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  1  Sušnik Ožbej (V)
  3  Kovačič Domen
  4  Bjelokapić Maj
  6  Bokal Šter Lan
  7  Zevnik Luka
  8  Ilisić David (K)
  9  Globočnik Domen
  12  Božnar Nejc
  14  Cinac Amar
  21  Sokol Lovro
  23  Hudovernik Urban
  Rezervni igralci
  3  Žumer Jakob
  6  Mulalić Dino
  7  Hadžić Alen
  9  Biberović Denis
  11  Boncelj David
  12  Kozamernik Lars
  20  Thilakarathna Velikanje Lan
  Rezervni igralci
  17  Bogataj Luka
  19  Grabec Jaka
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   Zarica Kranj U14
   Gogič Milan
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   1 : 0 13 - Zupan Cleo (2')
   2 : 0 18 - Bajazet Veno (5')
   3 : 0 21 - Kovačević Žan (26')
   4 : 0 7 - Hadžić Alen (37')
   5 : 0 10 - Maksimović Nemanja (45')
   Zarica Kranj U14
   5 : 1 14 - Cinac Amar (56')
   5 : 2 14 - Cinac Amar (61')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
    7 - Hadžić Alen (48')
   Zarica Kranj U14
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
   Zarica Kranj U14
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Kozamernik Lars
       1 - Tavčar Maj
  36'     11 - Boncelj David
       13 - Zupan Cleo
  36'     7 - Hadžić Alen
       8 - Lunar Pavel
  36'     20 - Thilakarathna Velikanje Lan
       18 - Bajazet Veno
  45'     3 - Žumer Jakob
       4 - Ravnihar Tim
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  36'     19 - Grabec Jaka
       23 - Hudovernik Urban
  39'     17 - Bogataj Luka
       4 - Bjelokapić Maj
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan