align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 10.10.18
   TEKMA: Preddvor-Visoko - Sava Kranj 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Gerkman Borut
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Čebulj Nik (V)
  3  Grilc Bine
  4  Jereb Marcel
  6  Mijatović Daniel
  9  Žibert Žiga
  10  Lepoša Nace (K)
  16  Zaplotnik Luka
  17  Ojsteršek Žan
  18  Spreizer Miha
  21  Kokalj Lenart
  23  Prestor Jošt
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Likar Gal
  4  Veseli Ensar
  5  Šmrković Amin
  6  Boškan Darko
  9  Jeršin Mark
  15  Klinkon Anžej
  16  Zupanc Tomaž
  19  Velov Nik
  20  Kalabić Nikola
  44  Pirc Marko (V)
  48  Duraković Aleksander (K)
  Rezervni igralci
  2  Bobnar Gaber
  12  Bojc Matej (V)
  22  Roblek Luka
  24  Sitar Jakob
  Rezervni igralci
  1  Perkman Bert (V)
  3  Gnjatović Marko
  13  Eler Lenart
  36  Jereb Blaž
  41  Gogić Tijan
  43  Maček Maks
   TRENER
   Preddvor-Visoko
   Pavlič Gregor
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   STRELCI
   Preddvor-Visoko
   1 : 0 6 - Mijatović Daniel (2')
   Sava Kranj
   1 : 1 16 - Zupanc Tomaž (23')
   OPOMINJANI
   Preddvor-Visoko
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Visoko
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  50'     24 - Sitar Jakob
       4 - Jereb Marcel
  59'     22 - Roblek Luka
       6 - Mijatović Daniel
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  42'     3 - Gnjatović Marko
       19 - Velov Nik
  42'     43 - Maček Maks
       15 - Klinkon Anžej
  43'     41 - Gogić Tijan
       16 - Zupanc Tomaž
  59'     13 - Eler Lenart
       4 - Veseli Ensar
  62'     36 - Jereb Blaž
       6 - Boškan Darko
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan