align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 - skupina A 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 15.10.18
   TEKMA: Šenčur - Triglav Domplan-bordo 1 : 8 0 : 2
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Eržen Tjaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  0  Štupica Gašper (V)
  2  Ajdovec Jaka
  4  Ajdovec Andraž
  5  Gorgiev David
  6  Dolenec Nejc
  8  Jesenovec Jure
  9  Repič Bor (K)
  10  Podjed Rok
  11  Oselj Žiga
  14  Križaj Lenart
  16  Draksler Rok
  17  Jesenovec Jošt
  21  Naglič Jakob
  24  Perovšek Sebastjan (V)
   Triglav Domplan-bordo
Priimek in ime
  4  Beljkaš Maksim Vid
  7  Blagojević May
  10  Tofaj Nikola
  11  Glogovčan Jernej
  12  Jelić Luka (V)
  13  Istenič Tim
  14  Tomše Gal
  15  Bergant Bor
  16  Radiković Luka
  17  Rajlić Ognjen
  19  Jemec Blaž (K)
  22  Strupih Gal
  23  Vasić Tijan (V)
  66  Breznik Vid
  99  Saloski Sefer
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šenčur
   Markič Luka
   Triglav Domplan-bordo
   Bergant Gregor
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 7 11 - Oselj Žiga (52')
   Triglav Domplan-bordo
   0 : 1 17 - Rajlić Ognjen (5')
   0 : 2 17 - Rajlić Ognjen (20')
   0 : 3 16 - Radiković Luka (32')
   0 : 4 16 - Radiković Luka (34')
   0 : 5 13 - Istenič Tim (40')
   0 : 6 13 - Istenič Tim (44')
   0 : 7 10 - Tofaj Nikola (48')
   1 : 8 4 - Beljkaš Maksim Vid (53')
   OPOMINJANI
   Šenčur
   Triglav Domplan-bordo
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Triglav Domplan-bordo
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan