align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 - skupina A 2018/19
  Zapisnik: 10. krog 27.10.18
   TEKMA: Sava Kranj - Triglav Domplan-bordo 3 : 1 2 : 0
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 100
   1. sodnik: Rupnik Stanislav
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Petrič Tim (V)
  2  Rant Jaka
  3  Jereb Blaž
  4  Dvojmoč Tjaš
  7  Tadić Jaka
  8  Gogić Tijan
  10  Petkovski Filip (K)
  11  Todorović Lukas
  12  Mehani Albert (V)
  14  Spasovski David
  16  Šlibar Anže
  18  Maček Maks
  24  Zupančič Rok
  25  Dokl Nejc
  30  Zupančič Urh
  44  Gnjatović Marko
   Triglav Domplan-bordo
Priimek in ime
  4  Beljkaš Maksim Vid
  6  Kukavica Inas
  7  Blagojević May
  10  Tofaj Nikola
  11  Glogovčan Jernej
  12  Jelić Luka (V)
  13  Istenič Tim
  14  Tomše Gal
  15  Bergant Bor
  16  Radiković Luka
  17  Rajlić Ognjen
  19  Jemec Blaž (K)
  20  Varmaz Plava Tian
  22  Strupih Gal
  23  Vasić Tijan (V)
  66  Breznik Vid
  99  Saloski Sefer
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   Triglav Domplan-bordo
   Bergant Gregor
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 25 - Dokl Nejc (20')
   2 : 0 10 - Petkovski Filip (23')
   3 : 1 16 - Šlibar Anže (57')
   Triglav Domplan-bordo
   2 : 1 15 - Bergant Bor (40')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    30 - Zupančič Urh (58')
   Triglav Domplan-bordo
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Triglav Domplan-bordo
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
20. krog 13.04.19
Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 2 : 1
Komenda : Zagorje 2 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 1 : 4
Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 0
GNL-člani 2018/19
14. krog 13.04.19
Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 5
Preddvor : Britof 2 : 6
Zarica Kranj : Velesovo 1 : 1
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1
Bohinj : Polet 4 : 0
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan