align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 22.09.18
   TEKMA: Triglav Podgorje-bordo U12 - Škofja Loka-Medvode U12 1 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Tenetiše - Igrišče Tenetiše    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Rupnik Stanislav
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje-bordo U12
Priimek in ime
  12  Jelić Luka (V)
  25  Oštir Jurij (K)
  26  Tevanović Filip
  27  Šluga Erazem
  28  Povšič Luka
  29  Stojković Uroš
  30  Kozan Gašper
  31  Orlič Luka
  32  Vujanović Darko
  35  Talić Daris
  37  Boncelj Anže
  38  Koštrun Krištof
  41  Demjanovič Ema
  43  Kelmendi Gerton
  45  Brkić Uroš
  48  Rendulič Gal
   Škofja Loka-Medvode U12
Priimek in ime
  1  Pavlišič Luka (V)
  2  Stanič Žan Miloš
  3  Ivić Daniel
  4  Iliev Filip
  5  Tošeski Tim
  6  Košir Anže
  8  Keše Žak
  9  Ćosić Kristijan
  10  Beganović Haris (K)
  11  Bašelj David
  15  Bogataj Gašper
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Podgorje-bordo U12
   Ropret Klemen
   Škofja Loka-Medvode U12
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Triglav Podgorje-bordo U12
   1 : 2 38 - Koštrun Krištof (36')
   Škofja Loka-Medvode U12
   0 : 1 6 - Košir Anže (15')
   0 : 2 11 - Bašelj David (18')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje-bordo U12
   Škofja Loka-Medvode U12
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje-bordo U12
   Škofja Loka-Medvode U12
   MENJAVE
   Triglav Podgorje-bordo U12
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka-Medvode U12
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan