align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 04.10.18
   TEKMA: Šenčur U12 - Šobec Lesce U12 4 : 3 (3 : 2)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Florjančič Karin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U12
Priimek in ime
  1  Morel Anžej (V)
  3  Teropšič Nejc
  7  Fister Tai
  8  Debeljak Ažbe
  9  Plevel Jerca
  10  Ljubeljšek Matic (K)
  11  Bedenik Mitja
  12  Lanišek Jaka
  14  Jenko Luka
  15  Okorn Lovro
  19  Lorbeg Simon
  20  Vučenović Nemanja
  23  Albreht Svit
  28  Lakner Orson
  72  Ibrahimagić Din
   Šobec Lesce U12
Priimek in ime
  1  Rozman Aleks
  2  Mitkovski Damjan
  3  Behek Mitja
  4  Cumbo David
  5  Meterc Valentinčič Mark
  6  Zorko Blaž
  7  Zupan Tevž
  8  Brulc Koblar Lovro
  10  Sernel Tit
  13  Černe Lovro
  14  Švab Anže
  15  Mesojedec Erzin Marti
  16  Madon Maja (K)
  19  Kveder David
  20  Kobal Nikki
  21  Bremec Tadej
  23  Sadikaj Butrint
  25  Valter Erik (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šenčur U12
   Vrtačnik Tilen
   Šobec Lesce U12
   Zupan Peter
   STRELCI
   Šenčur U12
   1 : 0 10 - Ljubeljšek Matic (6')
   2 : 1 10 - Ljubeljšek Matic (16')
   3 : 1 20 - Vučenović Nemanja (23')
   4 : 3 72 - Ibrahimagić Din (43')
   Šobec Lesce U12
   1 : 1 16 - Madon Maja (13')
   3 : 2 16 - Madon Maja (29')
   3 : 3 15 - Mesojedec Erzin Marti (37')
   OPOMINJANI
   Šenčur U12
   Šobec Lesce U12
    23 - Sadikaj Butrint (17')
    15 - Mesojedec Erzin Marti (59')
   IZKLJUČENI
   Šenčur U12
   Šobec Lesce U12
   MENJAVE
   Šenčur U12
  Minuta  Igralec
   Šobec Lesce U12
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan