align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2018/19
  Zapisnik: 7. krog 10.10.18
   TEKMA: Šobec Lesce U12 - Škofja Loka-Medvode U12 1 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Antolič Jean
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce U12
Priimek in ime
  1  Rozman Aleks (V)
  2  Mitkovski Damjan
  4  Cumbo David
  5  Meterc Valentinčič Mark
  6  Zorko Blaž (K)
  7  Zupan Tevž
  8  Brulc Koblar Lovro
  9  Zupan Nik
  10  Sernel Tit
  13  Černe Lovro
  14  Švab Anže
  15  Mesojedec Erzin Marti
  16  Madon Maja
  18  Pojbič Lukas
  19  Kveder David
  20  Kobal Nikki
  21  Bremec Tadej
  23  Sadikaj Butrint
   Škofja Loka-Medvode U12
Priimek in ime
  1  Stanič Žan Miloš (V,K)
  2  Iliev Filip
  4  Ivić Daniel
  5  Ćosić Kristijan
  6  Košir Anže
  7  Cvetić Kristian
  8  Keše Žak
  9  Simčič Mijanovič Adam
  11  Bogataj Gašper
  14  Tošeski Tim
  15  Handanagić Hanan
  16  Toni Žan
  20  Ule Aleksander
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šobec Lesce U12
   Zupan Peter
   Škofja Loka-Medvode U12
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Šobec Lesce U12
   1 : 2 5 - Meterc Valentinčič Mark (47')
   Škofja Loka-Medvode U12
   0 : 1 4 - Ivić Daniel (4')
   0 : 2 5 - Ćosić Kristijan (5')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce U12
   Škofja Loka-Medvode U12
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce U12
   Škofja Loka-Medvode U12
   MENJAVE
   Šobec Lesce U12
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka-Medvode U12
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan