align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U11 - skupina A 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 21.09.18
   TEKMA: Triglav Podgorje-bordo - KOV Jesenice 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Triglav Podgorje-bordo
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Drinovec Jaka (V)
  7  Abruč Enej
  8  Božić Viktor (K)
  9  Španič Nikola
  10  Matoh Horvat Liam
  14  Gaser Rakovec Ažbe
  16  Memić Marat
  30  Ilisić Damjan
  32  Kramarič Matevž
  45  Alić Sanli
  50  Vujinović Aleks
   KOV Jesenice
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Kamšek Maj (V,K)
  2  Vukalić Tarik
  3  Kapić Alen
  4  Redžić Lian
  5  Balagić Emin
  6  Stefanov Mark
  7  Mujčić Edi
  12  Zukić Dajan
  13  Adrović Evin
  19  Uščuplić Edin
  20  Mlakar Matic
   Druga ekipa
  5  Bronja Tarik
  11  Kalabić Aleksa (V)
  17  Radončić Taj
  23  Beljkaš Timon
  34  Brkić Ožek Benjamin
  35  Kovše Matija
  36  Marjanac Aleksandar
  37  Pravhar Taj
  38  Rupar Tai
  44  Plut Anže
  46  Kondić Lion
   Druga ekipa
  9  Božić Mateo
  17  Biščević Lan
  21  Rekić Eman
  55  Kranjec Jan
   TRENER
   Triglav Podgorje-bordo
   Obradović Bojan
   KOV Jesenice
   Salihović Ervin
   STRELCI
   Triglav Podgorje-bordo
   KOV Jesenice
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje-bordo
   KOV Jesenice
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje-bordo
   KOV Jesenice
   MENJAVE
   Triglav Podgorje-bordo
  Minuta  Igralec
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan