align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U11 - skupina B 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 14.09.18
   TEKMA: Triglav Domplan-bordo - Niko Železniki 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Triglav Domplan-bordo
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Krasniqi Ilaz (V,K)
  2  Despotović Adrian
  3  Kramarič Gašper
  4  Kovač Jaš
  5  Goli Maks
  6  Trailović Aleksandar
  7  Soldat Luka
  8  Alagić Alem
  9  Pantelić David
  10  Arh Anže
  11  Breskvar Jure
   Niko Železniki
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Pratljačić Luka (V,K)
  2  Bernik Jalen (V)
  3  Trojar Urban
  4  Tušek Ivan
  5  Lušina Miha
  6  Pfajfar Jakob
  7  Šolar Vid
  8  Thaler Janez
  9  Luznar Urh
  10  Demšar Žan
  11  Fejfar Anže
   Druga ekipa
  12  Pleško Tian
  13  Rozina Luka
  14  Blažević Jenko Mihael
  15  Vasiljević Kogovšek Nikola
  16  Škulj Enej
  17  Šubic Urban
   Druga ekipa
  12  Tušek Edo
  13  Tolar Matic
  15  Megušar Oton
  16  Fejfar Žan
  17  Pintar Tine
  18  Grgić Luka
  19  Egart Nejc
  20  Egart Tilen
   TRENER
   Triglav Domplan-bordo
   Kaltak Jasmin
   Niko Železniki
   Pratljačić Ante
   STRELCI
   Triglav Domplan-bordo
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan-bordo
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan-bordo
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Triglav Domplan-bordo
  Minuta  Igralec
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan