align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U11 - skupina B 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 25.09.18
   TEKMA: Triglav Domplan-bordo - Škofja Loka 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Triglav Domplan-bordo
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Krasniqi Ilaz (V)
  2  Alagić Alem
  3  Arh Anže
  4  Blažević Jenko Mihael
  5  Breskvar Jure
  6  Goli Maks
  7  Kovač Jaš
  8  Kramarič Gašper (V,K)
  9  Pantelić David
  10  Porčić Ajdin
  11  Soldat Luka
   Škofja Loka
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Šifrar Adam (V,K)
  2  Žumer Urban
  3  Bizovičar Alhassan Nayee
  4  Matanović Tia
  5  Oblak Tibor
  6  Kosmač Maks
  7  Pavlišič Jure
  8  Kaltak Ian
  9  Bajt Lan (V)
  10  Hostnik Blaž
  11  Platiša Ruben
   Druga ekipa
  12  Škulj Enej
  13  Vasiljević Kogovšek Nikola
  14  Trailović Aleksandar
  15  Šubic Urban
  16  Pleško Tian
  17  Despotović Adrian
   Druga ekipa
  12  Šarić Anej
  13  Mlinar Luka
  14  Matanović Sven
  15  Jesenovec Žan
  16  Vučenović Aleksej
  17  Križaj Nejc
  18  Omejc Drejc
   TRENER
   Triglav Domplan-bordo
   Kaltak Jasmin
   Škofja Loka
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Triglav Domplan-bordo
   Škofja Loka
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan-bordo
   Škofja Loka
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan-bordo
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Triglav Domplan-bordo
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan