align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj 2019/20 - MLADINCI
  Zapisnik: 2. krog 25.09.19
   TEKMA: Triglav Kranj - Bled-Naklo 16 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Florjančič Karin
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Kranj
Priimek in ime
  3  Ivetić Janko
  4  Brkić Luka (K)
  5  Stojanovič Jan Jure
  6  Jovanović Damjan
  10  Zlatkov Aleks
  12  Krčar Žan (V)
  14  Žmavc Žan
  15  Gantar Maks
  16  Khodakhah Benjamin
  17  Savinšek Mark
  18  Šmitran Aleks
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  1  Mikič Denis (V)
  2  Gregorič Jakob
  4  Ažman Mark
  5  Štular Martin
  6  Thaler Matevž
  7  Kramar Matija
  8  Ćosić Luka
  10  Majnik Miha (K)
  15  Neković Annan
  17  Novak Dominik Vid
  22  Arh Martin
  Rezervni igralci
  1  Alagić Adam (V)
  2  Jamšek Blaž
  7  Novak Jure
  8  Marinko Janez
  9  Ahmetaj Albin
  13  Likar Matic
  Rezervni igralci
  12  Meglič Jan (V)
  13  Aljančič Domen
  14  Ambrožič Nejc
  16  Gregorič Urban
  21  Hamzić Dino
   TRENER
   Triglav Kranj
   Miklič Boštjan
   Bled-Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   Triglav Kranj
   1 : 0 17 - Savinšek Mark (10')
   2 : 0 18 - Šmitran Aleks (28')
   3 : 0 18 - Šmitran Aleks (34')
   4 : 0 17 - Savinšek Mark (39')
   5 : 0 10 - Zlatkov Aleks (41')
   6 : 0 18 - Šmitran Aleks (53')
   7 : 0 17 - Savinšek Mark (59')
   8 : 0 17 - Savinšek Mark (61')
   9 : 0 9 - Ahmetaj Albin (63')
   10 : 0 9 - Ahmetaj Albin (67')
   11 : 0 9 - Ahmetaj Albin (69')
   12 : 0 16 - Khodakhah Benjamin (70')
   13 : 0 9 - Ahmetaj Albin (73')
   14 : 0 7 - Novak Jure (79') 11m
   15 : 0 7 - Novak Jure (80')
   16 : 0 16 - Khodakhah Benjamin (83')
   Bled-Naklo
   OPOMINJANI
   Triglav Kranj
   Bled-Naklo
    15 - Neković Annan (79')
    6 - Thaler Matevž (80')
   IZKLJUČENI
   Triglav Kranj
   Bled-Naklo
   MENJAVE
   Triglav Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Novak Jure
       14 - Žmavc Žan
  46'     8 - Marinko Janez
       15 - Gantar Maks
  46'     13 - Likar Matic
       10 - Zlatkov Aleks
  62'     2 - Jamšek Blaž
       3 - Ivetić Janko
  62'     9 - Ahmetaj Albin
       17 - Savinšek Mark
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Ambrožič Nejc
       22 - Arh Martin
  46'     12 - Meglič Jan
       1 - Mikič Denis
  55'     16 - Gregorič Urban
       17 - Novak Dominik Vid
  60'     13 - Aljančič Domen
       2 - Gregorič Jakob
  65'     21 - Hamzić Dino
       8 - Ćosić Luka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan