align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj 2019/20 - MLADINCI
  Zapisnik: 2. krog 26.09.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Šobec Lesce 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Drakslar Miha (V)
  2  Klemenc Jan
  3  Lunar Miha
  4  Sarafimov Andrej (K)
  6  Lenarčič Emil
  7  Mehani Valdrin
  9  Samardžić Benjamin
  10  Kolenović Dino
  11  Lukan Jan
  15  Oblak Aljoša
  19  Anžič Nik
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Črček Andraž (V)
  3  Janc Matija
  4  Flajs Gašper
  5  Stare Lenart
  6  Kolenc Miha
  7  Valjavec Enej
  8  Lavtar Gašper
  9  Kasapović Ken
  10  Malivojević Aleksander
  11  Potočnik Matija
  20  Čebašek Rok (K)
  Rezervni igralci
  5  Kasunić Bruno
  8  Kabashi Kujtim
  13  Stojanov Kristjan
  16  Kuzma Žan
  Rezervni igralci
  13  Notersberg Tim
  14  Miličić Eržen Nejc
  15  Cvikl Miha
  16  Tomažič Rok
  17  Pernuš Matej
  18  Fister Maks
   TRENER
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
   0 : 1 11 - Potočnik Matija (20')
   0 : 2 8 - Lavtar Gašper (88') 11m
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    4 - Sarafimov Andrej (58')
    8 - Kabashi Kujtim (61')
    9 - Samardžić Benjamin (77')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  35'     8 - Kabashi Kujtim
       7 - Mehani Valdrin
  59'     5 - Kasunić Bruno
       11 - Lukan Jan
  64'     16 - Kuzma Žan
       10 - Kolenović Dino
  69'     13 - Stojanov Kristjan
       15 - Oblak Aljoša
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  58'     18 - Fister Maks
       9 - Kasapović Ken
  58'     16 - Tomažič Rok
       10 - Malivojević Aleksander
  58'     15 - Cvikl Miha
       11 - Potočnik Matija
  80'     17 - Pernuš Matej
       7 - Valjavec Enej
  80'     14 - Miličić Eržen Nejc
       6 - Kolenc Miha
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan