align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 4. krog 07.09.19
   TEKMA: Brinje Grosuplje - Elta Izola 4 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Gerkman Borut
   2. pomočnik: Jamnik Jure
   Delegat: Drnovšek Igor
   POSTAVI
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  4  Hribar Matevž
  6  Škerl Filip
  9  Dorniž Gregor
  10  Povh Matic
  11  Rexhepi Florgent
  15  Koler Nejc
  16  Klančnik Domen
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
   Elta Izola
Priimek in ime
  1  Počkaj Anže (V)
  2  Zonta Tadej
  3  Vežnaver Simon
  4  Radovanović Blažo
  5  Pletikos Chris (K)
  6  Mingotti Lucas
  7  Topić Marko
  8  Žitko Jure
  9  Gavrić Aleksandar
  10  Zemljak Matej
  11  Rodica Tomaž
  Rezervni igralci
  3  Šparovec Anže
  5  Božič Maj
  8  Mahič Al
  13  Strajnar Nal
  17  Rozina Primož
  21  Einsiedler Andraž
  22  Šabić Damis
  Rezervni igralci
  12  Pejakić Davor (V)
  13  Vašl Scott
  14  Bordon Aleks
  16  Zugan Edi
  18  Zajec David
  19  Šavle Patrik
  20  Koščak Jan
   TRENER
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   Elta Izola
   Počkaj Damjan
   STRELCI
   Brinje Grosuplje
   1 : 0 9 - Dorniž Gregor (3')
   2 : 0 6 - Škerl Filip (48')
   3 : 0 9 - Dorniž Gregor (72')
   4 : 0 9 - Dorniž Gregor (81')
   Elta Izola
   OPOMINJANI
   Brinje Grosuplje
    11 - Rexhepi Florgent (9')
    16 - Klančnik Domen (23')
   Elta Izola
    11 - Rodica Tomaž (31')
    7 - Topić Marko (36')
    9 - Gavrić Aleksandar (56')
    4 - Radovanović Blažo (66')
   IZKLJUČENI
   Brinje Grosuplje
   Elta Izola
   MENJAVE
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Božič Maj
       4 - Hribar Matevž
  57'     3 - Šparovec Anže
       16 - Klančnik Domen
  66'     22 - Šabić Damis
       11 - Rexhepi Florgent
  66'     13 - Strajnar Nal
       6 - Škerl Filip
  80'     17 - Rozina Primož
       10 - Povh Matic
   Elta Izola
  Minuta  Igralec
  64'     14 - Bordon Aleks
       3 - Vežnaver Simon
  75'     18 - Zajec David
       6 - Mingotti Lucas
  82'     13 - Vašl Scott
       11 - Rodica Tomaž
  82'     16 - Zugan Edi
       10 - Zemljak Matej
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan