align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 14.09.19
   TEKMA: Adria - Brinje Grosuplje 2 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Miren - Igrišče Pri Štantu Miren    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Jerman Danijel
   1. pomočnik: Benko Danijel
   2. pomočnik: Olenik Alen
   Delegat: Klarič Jernej
   POSTAVI
   Adria
Priimek in ime
  1  Radikon Matija (V)
  3  Hlede Tine (K)
  4  Umek Klemen
  5  Pečenko Jan
  8  Kompara Matija
  10  Bragato Luka
  11  Komel Vili
  16  Torkar Miha
  18  Pavlin Rok
  19  Klepac Boštjan
  20  Milijašević Miloš
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Hribar Matevž
  6  Škerl Filip
  7  Dorniž Gregor
  10  Povh Matic
  11  Rexhepi Florgent
  15  Koler Nejc
  16  Klančnik Domen
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
  Rezervni igralci
  2  Masten Nik
  6  Pavletič Erik
  7  Sirk Miha
  9  Žibernik Deni
  12  Zanier Anej (V)
  17  Sirach Giacomo
  22  Godnič Matej
  Rezervni igralci
  5  Božič Maj
  8  Mahič Al
  12  Jerman Žan Luka (V)
  13  Strajnar Nal
  14  Kočar Jernej
  17  Rozina Primož
  18  Einsiedler Andraž
   TRENER
   Adria
   Kristančič Mitja
   Brinje Grosuplje
   STRELCI
   Adria
   1 : 0 18 - Pavlin Rok (45')
   2 : 1 3 - Hlede Tine (75')
    3 - Hlede Tine (75') 11m
   Brinje Grosuplje
   1 : 1 19 - Šporar Rok (48')
   2 : 2 8 - Mahič Al (88')
   OPOMINJANI
   Adria
    4 - Umek Klemen (12')
    3 - Hlede Tine (59')
    2 - Masten Nik (67')
   Brinje Grosuplje
    6 - Škerl Filip (23')
    15 - Koler Nejc (70')
    19 - Šporar Rok (75')
    1 - Cvijić Nikola (75')
   IZKLJUČENI
   Adria
   Brinje Grosuplje
    15 - Koler Nejc (75')
   MENJAVE
   Adria
  Minuta  Igralec
  56'     2 - Masten Nik
       11 - Komel Vili
  56'     22 - Godnič Matej
       4 - Umek Klemen
  69'     17 - Sirach Giacomo
       20 - Milijašević Miloš
  76'     7 - Sirk Miha
       18 - Pavlin Rok
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  66'     5 - Božič Maj
       16 - Klančnik Domen
  83'     8 - Mahič Al
       6 - Škerl Filip
  83'     18 - Einsiedler Andraž
       11 - Rexhepi Florgent
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan