align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 5. krog 14.09.19
   TEKMA: Tinex Šenčur - Bled Hirter 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Kos Blaž
   1. pomočnik: Kurtušič Igor
   2. pomočnik: Kos Damjan
   Delegat: Goričan Vojko
   POSTAVI
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  2  Dedić David
  3  Parežanin Uroš
  5  Kačar Miha
  6  Lipovec Luka
  10  Markič Luka
  11  Kokalj Samo
  12  Vrečič Lenart (V)
  13  Jogić Ervin (K)
  14  Repnik Gašper
  17  Gvardjančič Jernej
  20  Ivanuša David
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  5  Sekulić Uroš
  7  Potočnik Domen
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  11  Pašić Armin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  17  Grašič Rok
  20  Djukić Darko
  21  Križaj Nejc
  Rezervni igralci
  1  Gromilič Dino (V)
  4  Rozman Kristian
  7  Čarman Djuran Simon
  15  Šmid Klavdij
  16  Ribnikar Gal
  18  Šink Luka
  21  Sanković Luka
  Rezervni igralci
  1  Ambrožič Jakob (V)
  6  Kamšek Izidor Erazem
  10  Čamdžić Ermin
  14  Wolhar Jan
  16  Vukić Aleks
  18  Grilc Marko
  19  Bertoncelj Matic
   TRENER
   Tinex Šenčur
   Levstek Ivo
   Bled Hirter
   Kajtazovič Jaka
   STRELCI
   Tinex Šenčur
   Bled Hirter
   OPOMINJANI
   Tinex Šenčur
    13 - Jogić Ervin (14')
    5 - Kačar Miha (62')
   Bled Hirter
    5 - Sekulić Uroš (78')
    13 - Stanko Ladislav (83')
   IZKLJUČENI
   Tinex Šenčur
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  53'     10 - Čamdžić Ermin
       21 - Križaj Nejc
  66'     18 - Grilc Marko
       2 - Varl Boštjan
  81'     19 - Bertoncelj Matic
       5 - Sekulić Uroš
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan