align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 27.09.19
   TEKMA: Svoboda Ljubljana - Bled Hirter 6 : 2 (4 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Rađević Uroš
   1. pomočnik: Kordež Grega
   2. pomočnik: Lahovič Marcel
   Delegat: Vidali Žarko
   POSTAVI
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  2  Primožič Ambrož
  3  Raspashkovski Vasko
  6  Ibranović Dino
  7  Šajn Marko
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel (K)
  10  Dindič Jasmin
  11  Kolar Klemen
  14  Štrancar Klemen
  17  Ivanovski Miran
  99  Lalić Goran (V)
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  5  Sekulić Uroš
  6  Kamšek Izidor Erazem
  7  Potočnik Domen
  8  Ambrožič Nejc
  11  Pašić Armin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  19  Bertoncelj Matic
  Rezervni igralci
  5  Pavić Vanja
  12  Žnidaršič Bor (V)
  16  Ahmetaj Valmir
  18  Tabaković Ali
  Rezervni igralci
  1  Ambrožič Jakob (V)
  14  Wolhar Jan
  15  Ikač David
  16  Vukić Aleks
  21  Križaj Nejc
   TRENER
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   Bled Hirter
   Kajtazovič Jaka
   STRELCI
   Svoboda Ljubljana
   2 : 0 8 - Đokić Aleksandar (32')
   3 : 0 8 - Đokić Aleksandar (37') 11m
   4 : 0 8 - Đokić Aleksandar (45')
   5 : 1 14 - Štrancar Klemen (54')
   6 : 2 10 - Dindič Jasmin (85')
   Bled Hirter
   1 : 0 7 - Potočnik Domen (9') AG
   4 : 1 6 - Kamšek Izidor Erazem (50')
   5 : 2 2 - Varl Boštjan (73')
   OPOMINJANI
   Svoboda Ljubljana
    7 - Šajn Marko (62')
   Bled Hirter
    17 - Grašič Rok (27')
    7 - Potočnik Domen (55')
    5 - Sekulić Uroš (74')
    14 - Wolhar Jan (82')
   IZKLJUČENI
   Svoboda Ljubljana
   Bled Hirter
    5 - Sekulić Uroš (84')
   MENJAVE
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  87'     5 - Pavić Vanja
       8 - Đokić Aleksandar
  87'     18 - Tabaković Ali
       17 - Ivanovski Miran
  88'     16 - Ahmetaj Valmir
       2 - Primožič Ambrož
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  57'     16 - Vukić Aleks
       7 - Potočnik Domen
  57'     14 - Wolhar Jan
       11 - Pašić Armin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan